Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat zavarja a depresszióm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat zavarja a depresszióm?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, az elejétől kezdve tud a problémáról, már évek óta gyógyszert szedek. Tegnap a kapcsolatunk problémáiról beszélgettünk, arról, hogy nekem kevésbé van igényem a gyengédségre, mint neki. Megmondtam neki őszintén (amit már egyébként is tud), hogy nekem ez nem mindig megy. Szerinte ez nem fair vele szemben. Úgy érzem, kifáradt ez a kapcsolat. Tényleg minden embert el fogok így üldözni magam mellől?
2017. dec. 13. 19:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A boldogtalanság a depresszió, a lehangoltság MINDENKIT zavar. Max nem mutatják ki neked, hogy ne baxtassanak pluszban.


Egy boldog ember mindenki számára vonzó.


Nos de véve a te problémád, ha már elejétől fogva így ismer, tudta mit vállal. Az más kérdés, hogy lehet mostanra érett meg neki a gondolat, hogy nem erre vágyik. Ez igen, elképzelhető.

2017. dec. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nő vagy, vagy férfi? Én férfiként szerettem már bele olyan nőbe, akinek depressziója, illetve labilis idegrendszere volt.... Ő is szedett sok évig gyógyszereket is. Bár nem alkottunk sajnos egy párt. A legjobban az zavart benne, hogy szélsőségesen képes volt megváltozni akár fél év alatt is. Megismertem valamilyennek, 5-6 év múlva már gyökeresen más ember volt, de közben is kb félévente változott valamennyit. Bárhogy próbáltam beszélni vele, a vidám, beszédes, nyílt ember végül már sehol sem volt, falakat emelt maga köré, amiket minden erőfeszítésem ellenére sem voltam képes ledönteni. A lelki társamnak tartottam, napi kapcsolatban voltunk évekig... ma már teljesen megszakította velem az ismerettéséget is, bármennyire is ragaszkodtam volna hozzá, bennem pedig csak kérdések maradtak, nem értem a miérteket. Nehéz az ilyen embert szeretni, mert a lelked is odadhatod, ha ő nem akarja vagy nem tudja észrevenni a falai mögött. Hosszú távon sérült emberekhez jó szándékkal közeledni csak sérülést okoz, ezt megtanultam. A lényeg, hogy neked is akarnod kell, ha látod, írod is , hogy el fogod üldözni magad mellől akkor tégy ellene valamit, hogy ne így legyen. Csakis te tudsz változtatni pozitív irányba (is) a dolgaidon. Hiába akar más segíteni, kizárólag csak te tudsz rendet tenni a lelkedben. Ha 3 éve veled van, hidd el biztosan szeret téged, csupán neki is arra van szüksége, hogy néha valamennyit, legalább morzsákat visszakapjon ebbők a szeretetből. (30/F)
2017. dec. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!