Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenkibe szerelmes leszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkibe szerelmes leszek egy idő után. Mi a fene bajom van?

Figyelt kérdés

Mostanában azt figyeltem meg, hogy mindenkibe szerelemes leszek pár óra beszélgetés után, legyen az fiú vagy lány. Az életemben minden rendben van, nincs szeretethiányom se.


20/F


2010. jún. 2. 17:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek. Harmadéves pszichológia hallgató vagyok és az internetes forumok segítség nyújtásáról kellett házi dolgozatot írnom valóságos forrás alapján. Sajnos statisztikát nem tudok csatolni, mert a válaszok néha eltérnek a tárgytól.
2010. jún. 2. 20:43
 12/13 anonim ***** válasza:

Vannak olyan kérdések, amikre nem lehet ésszerűen reagálni, sem segítséget nyújtani. Sok függ a kérdéstől, törődj bele hogy az emberek többsége degeneráltnak hiszi az ilyen kérdezőt. Gondolom most majd kihozod a statisztikából, hogy fasiszták és előítéletesek a magyarok.

Hát, gratulálok.

2010. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Azt írtam bele, hogy egy ilyen helyzet előítéletet kelt és negatív irányba taszítja a személyészlelést. Ha leírnám a "fasiszta" szót, akkor eltérnék a tények közlésétől és én is egy előítéletet alakítanék ki. Kicsit bonyolult, de ez a feladat. Köszön még egyszer a válaszokat.
2010. jún. 3. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!