Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha őrizgeti az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha őrizgeti az exei képeit? Miközben elhotdja őket mindennek, sőt az egyikkel még beszél is mai napig?

Figyelt kérdés
Néha találkoznak, a csaj neki mondja el a problémáit, ilyesmik.
2017. dec. 14. 22:45
 1/6 A legrosszabb ***** válasza:
63%
Nem. Nagyon nem.
2017. dec. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Béla. A Király. ***** válasza:
Mi számít őrizgetésnek? Nekem is fent vannak a merevlemezem fotó mappájában a régi nyaralások képei is, mert nem fogom egyesével törölni azokat a képeket amin az exek rajta vannak. De azok a képek ott inkább eltemetve vannak a saját mappájukban, mintsem őrizgetve. De emlékeket nem szokásom törölni.
2017. dec. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De nem ám. Ez nem normális.

Simlisségnek tűnik a javából.

Talán az is?

2017. dec. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A találkozgatás nálam nem férne bele.

A képek viszont emlékek. Azt nem várhatod el, hogy teljesen törölje azt az életét, mi előtted volt.

A páromnak és nekem is van egy-egy exes mappánk mélyen elrakva a laptop memóriájába.

2017. dec. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A képek nem zavarnának, ha nem a szekrényen tartaná őket, vagy nem nézegetné őket.

A találkozás/beszélgetés engem is zavarna. Annyi, de annyi másik ember van akivel lehet barátkozni, nem értem miért pont egy olyan ember kell egyeseknek, akik már megvoltak nekik. Na mindegy.

2017. dec. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A képek nem zavarnak, amíg nem díszhelyük van a falán, hanem valami mappa a gépén "Nyaralás Katival 2012" néven, amit nem törölt ki.

A beszélgetés attól függ, ha barátilag váltak el, és tartják a kapcsolatot, az nem. Lehet azt érezni. Például: a párom egyik exével rövid 1-2 hónapos kavargatás után szakítottak, de barátok maradtak. Én is ismerem a csajt, mi is jó barátok vagyunk, neki meg van azóta új pasija. Nulla esélye van annak hogy bekavar, mit bánom én ha találkoznak. Az első exe a páromnak csúnyán hagyta ott, megcsalta, nem is beszéltek évek óta. Ha most felbukkanna hogy ő márpedig találkozni akar és rinyálni a páromnak, azt minimum furcsállnám.

2017. dec. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!