Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért köt bele mindenbe a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért köt bele mindenbe a férjem?

Figyelt kérdés
A párom folyamatosan idegesít, sosem tud egyetérteni semmiben és mindig az ellenkezőjét kell mondania.. Egyszerűen úgy érzem, hogy direkt csinálja mert ez már nem normális és minden napos... Ma például arról beszélgettünk, hogy milyen fenyőfát vegyünk, én azt ajánlottam, hogy lehetne műfenyő, mert eddig minden évben igazi volt és problémás elhozni, meg ezért több ezer fát vágnak ki, csak hogy 2 hétig ott álljon a szobában, meg jobban hullik a levele, valamint a kisbabánkat is féltem aki még csak 1éves és félek hogy szegénykét megszúrja a tűlevele stb... Erre a párom felkapja a vizet és elkezdi mondani, hogy a műfenyő milyen szar (holott azt csak egyszer kell megvenni nem kell minden évben nehézkesen elhozni meg pénzt kiadni érte, a műért meg csak egyszer kell fizetni és elhozni és teljesen jó évekig) de nem az nem jó, az szar stb... És rendesen dühbe gurul ilyenkor és próbál meggyőzni az ellenkezőjéről, és teljesen mindegy miről van szó mert még egy tekercs Wc-papírba is bele tud kötni csak ne az legyen amit én mondok... egyszerűen nem birom elviselni ilyenkor és fogalmam sincs miért csinálja és mit kellene tennem hogy elkerüljük a fölösleges vitatkozásokat...Egyébként minden más tökéletes a kapcsolatunkban...De ezt egyszerűen nem tudom megérteni hogy miért nem tud az életben egyszer legalább egyetérteni velem.

2017. dec. 15. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A műfenyő tényleg sz.r.

Egyébként kapható már olyan cserepes fenyő, amit karácsony után ha visszavisztek, visszaültetik.

Ha meg azt érzedy ok nélkül köt mindenbe bele, akkor kérdezz rá őszintén.

2017. dec. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt vele kellene megbeszélni. De ha mindenben eltérő a véleményetek, és mindenen összekaptok, mi az a minden más, ami tökéletes?
2017. dec. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Valószínűnek tartom, hogy éreztetni akarja hogy ő az úr a háznál. Ezért az van amit ő mond.
2017. dec. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha elmúlik a szerelem, akkor minden kapcsolatban ez van. Az is idegesít, ha a másik levegőt vesz, úgy érzed mindent sz.rul csinál, mindenről rosszul gondolkozik. Valószínűleg nála is ez a helyzet. Vagy alapból egy egoista, tudálékos barom, aki eddig is ilyen volt és nagyon rosszul választottál.
2017. dec. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem, ha a legapróbb dolgokban is ellenkezik veled, akkor hogy lehet amúgy tökéletes a kapcsolat? Nyilván idegesíted, hogy miért, azt tőle kéne megkérdezned.
2017. dec. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valami feszíti...nem tudom mi, nyilván azt neked kell ( ene) tudnod. Ez sehová sem vezet, mert megöli a kommunikációtokat. Így lehet leépíteni egy kapcsolatot. Beszélj vele erről, mielőtt eszkalálódik a helyzet.
2017. dec. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%

Megmondom, mi a baj. Betelt nála a pohár.

Tudod, te nem veszed észre, mert nő és férfi merőben más gondolkodást képvisel. A férfi a logika, az előrelátás, míg a nő inkább a megérzései mentén él és ítél. A férfi számára nagyon sokszor idegesítő, és érthetetlen, amikor a nő még a legegyszerűbb lépésnek a következményeit sem képes előre látni.

Ugyanilyen feszültségkeltő, hogy a nők szereik felcserélni az okot az okozattal. Ha egy nő elutazik egy helyre és ott véletlenül megismerkedik Bélával, akkor hajlamos azt gondolni, hogy azért kellett odamennie, hogy megismerkedhessenek. Egy férfi számára meg nyilvánvaló, hogy azért ismerkedhettek meg, mert a nő odautazott, és találkoztak. Stb.

Amíg dúl a szerelem, a férfi nem tartja égbekiáltó baromságnak ezeket a dolgokat, és ráhagy mindent a nőre. De amikor elfogy a türelme, és talán még egyéb dolgok is borzolják a kedélyeket, a saját gondolatait is szeretné már érvényre juttatni.

Egyébként ha odafigyelsz, rájössz, hogy nem MINDENBEN mond neked ellent, sok sok dologban.

2017. dec. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó érdekes módon a normális kapcsolatok 90%-ában mégsem kötnek bele egymásba... Micsoda érdekesség... Te komolyan gondolod amit idehánytál?
2017. dec. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A 7-es nem ismeri a felnőtt párkapcsolatot.

Kérdező: Szerintem is vele kell beszélned erről. Nekem ha a párom minden ok nélkül (eddig egyszer fordult elő), elkezdett piszkálni, "férfi hisztizni", egyből leálltam, és komolyan a szemében néztem és megkérdeztem mi a baj? Azonnal észre vette magát. Nem piszkált, megbeszéltük később. Szerintem is valami frusztrálja, más nem lehet. Akkor vagy igazán jó társa a párodnak ha ezt feltudod ismerni, és (mint a gyereknél) hisztire nem hisztivel reagálsz, hanem türlemes vagy vele, esetleg adott pillanatban ráhagyod hogy lenyugodjon, és beszélgetsz vele.

2017. dec. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!