Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az miért van, hogy 99%-ban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy 99%-ban azoknak tetszem, akik nekem nem tetszenek?

Figyelt kérdés
Az ő tudatalattiuk tudja, hogy nem tszenek a 10/10 vagy 9/10es fiúknak, ezért alapból lejjebb viszik az ingerküszöbüket? Nekem miért nem tetszenek az átlagos nők? Nagyon szeretném ha nekem is bejönnének az átlagos lányok, de valamiért mindig csak azok tetszenek, akiknél nincs esélyem. Mit tudnátok javasolni, hogy végre azok a lányok is tetszenek, akiknek én is tetszem?
2017. dec. 16. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

a nagyon szép embereknek nincsen szükségük arra,hogy kimutassák a tetszésüket,mert a nélkül is kezdeményezni fognak nála.

éppen ezért a kevésbé szépek gyakrabban nyitnak.

2017. dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne külső alapján válassz, hanem ismerd meg a csajt akinek tetszel, mert lehet neked is tetszene, ha nem ragadnál le ott, hogy ő csaj 10/9
2017. dec. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Onismeret elsonek is .javaslom nezz dramat.
2017. dec. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meg javaslom a hármasnak hogy használjon ÉKEZETEKET.. amúgy kerdező, így szokott ez lenni.. viszont a szépség ugye relatív, szóval akiket te leátlagosozol, nem biztos hogy másnak is átlagosak lennének..egyszer majd bizros rátalálsz arra aki neked is tetszik és neki is tetszel :)
2017. dec. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ez gyakran megesik azokkal akik magasra teszik a mércét.


Valamiért az emberek szeretik pontosan meghatározni hogy nekik mi az ideál, aztán telnek az idők és a saját ideáljuk rabjaivá váltak. :)


Hogy a kérdésedre is válaszoljak, ne az ügyetlen társadalom által felállított rendszer után menj hanem a józan eszed után. Azért vagy bajba, mert a tudatalattid tele van zsúfolva modellekkel meg társadalom által felállított ideálokkal.

2017. dec. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!