Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exének is olyan értékben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exének is olyan értékben kell ajándékot kapni, mint nekem?!

Figyelt kérdés

A párom és az exe majdnem 5 éve szakítottak, 3 hónapra rá jött össze velem, majd egy évre rá a csaj férjhez ment, azóta tartják a kapcsolatot a párommal.

A csaj férje elég tehetős, szóval megvan mindene, a párom mégis ragaszkodik hozzá, hogy minden alkalomra (szülinap, karácsony) legalább ugyanolyan értékben vegyen neki ajándékot, mint nekem.

Most is mondtam, hogy mivel nem vagyunk a toppon anyagilag, egyezzünk ki, legyen csak max 5000Ft-ért ajádnék neki, ha így ragaszkodik hozzá. A párom erre megkérdezte, mit vegyen a csajnak. A csaj megmondta, hogy ami neki kell, az 12 ezer (pizsama -.-), mást nem fogad el, kész. Úgyhogy az lesz.

Mondjuk én kikötöttem, nem adok egy fillért se bele, mert ő sosem kap viszonzásul semmit. Erre az a magyarázat, hogy mert a csaj nem dolgozik, ezért nincs pénze másokra. De nem azért nem dolgozik, mert mást csinál, hanem mert otthon van, mert a férje vagyonokat keres.

Amugy megértem, hogy a párom még mindig jóban van vele, azért a csajért mindenki rajong, mert nagyon szép.


De ha egyszer már nincsenek együtt, akkor minek pénzelni?


2017. dec. 17. 12:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt írod: "Mondjuk én kikötöttem, nem adok egy fillért se bele, mert ő sosem kap viszonzásul semmit."


Kérdezem én, ha kapna viszont a párod, akkor még te is beleadnál az excsaj ajándékába?! Nem vagy normális, vagy a pasid rettentő jól manipulál téged, már az is nonszensz, amit most csináltok.

(N)

2017. dec. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Vicc az egesz...xd
2017. dec. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem látod hogy mi folyik itt? Már nem azért de nincs az az ég, hogy a pasimnak hagynám h az exének vegyen ajándékokat, ráadásul azt, amit az exe akar.

Téged eléggé átvernek kisanyám..én a helyedben lelépnék a francba.

2017. dec. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Neked tényleg ennyire nincs önbecsülésed?

" megértem, hogy a párom még jóban van vele, azért a csajért mindenki rajong, mert nagyon szép. " Ééés?... Mi köze van a te párodnak ehhez ? Mi köze ahhoz, hogy mit akar az ex ajandékba? Meg mi az, hogy nem adsz bele egy fillért sem, mert a párod nem kap viszonzást? Mert ha kapna, akkor fizetnéd az ex ajandékának a felét ? 5 éve szakítottak és még most is dirigál a pasidnak? Nem normális dolog, de elárulom, akkor sem lenne normális, ha egy hónapja szakítottak volna.

Mi köze a párodnak ahhoz is, hogy a csaj nem dolgozik, nincs pénze...blabla...

Te az ex árnyékában élsz.

Tudod ki tűrné ezt 5 éve.

Figyelj, hagyjad ezt a fiúcskát, veszegessen ajándékot nyugodtan, amennyit akar, hallgassa a hiszit, de neked ebben nem kell részt venni. Más már rég otthagyta volna.

Nem érzed megalázónak ? Nagyon gáz a szitu...

2017. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Metionin ***** válasza:

Drágajézus gyerele :D Sírok :,D

Te komolyan 5 éve együtt vagy ezzel a fazonnal?

2017. dec. 18. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!