Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak férfiak ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak férfiak ilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sok olyan férfit ismerek akik olyan kapcsolatban vannak ahol a nő kibirhatatlan egyszerűen idegesítő hisztis undok semmi sem jó neki és még sorolhatnám. Ilyen nőt egy férfi miért nem hagyja ott mit lehet egy ilyen nőben szeretni sokszor nem értem ezt az egészet
2017. dec. 17. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Megszokás, hidd el ő nem ilyennek látja. És lehet hogy nem is olyan cssk te látod vagy akarod annak látni. Fogadd el hogy annak a pasinak az úgy jó ahogy van.
2017. dec. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Szoval a pasid nem hagyta el a feleseget miattad?
2017. dec. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
A legtöbb nő ilyen szóval marad az, hogy a számodra legvonzóbbal maradsz együtt mert legalább nem hányod le szex közben (max. ha ő külön kéri).
2017. dec. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
2017. dec. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én offoltam aki ilyen volt.
2017. dec. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Sok nő ilyen lesz. Sokszor azért, mert a pasi nem foglalkozott vele, de a pasik jó része ezt fel sem veszi. Kell, akkor ott a luk, van kaja, tiszta ruha, tiszta lakás.

Azt meg meg sem hallják, mit hisztizik a nő.

2017. dec. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Tiszta zokniért.
2017. dec. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Ezer oka lehet. Az egyik nyilván az, hogy nagyon szerelmes, de szerintem az ilyen viselkedés elég hamar megöli a szerelmet. Meg nem igazán látom az őszinte boldogságot meg szerelmet az ilyen pasik arcán.

A másik, hogy a csaj nekik olyan "státusszimbólum" féle. Tehát van mellette egy baromi jó csaj, ettől többnek nézik őt is, ezt pedig nem akarja feladni.

A harmadik, hogy nem is tudja, milyen egy jó nő vagy egy jó kapcsolat, mert tapasztalatlan. Nem tudja, hogy lehetne értelmes, kedves barátnője is, mert a nők nagyrésze nem hisztis, undok pcsa. De idevenném az önbizalomhiányt is. Nem hiszi, hogy neki járna jobb, vagy ha szakítana találna másik csajt. Legalább van mellette valaki.

Meg még egy dolgot tudnék mondani, ami inkább házasokra jellemző. Amíg kasszában dolgoztam diákként kismillió ilyet láttam. A nő bunkó, ostoba liba a pasi meg halál aranyos, udvarias. Ilyenkor a kényelem és az anyagiak miatt vannak együtt. Mert közös ház, esetleg közös gyerek is van, meg egy kényelmes életszínvonal. Ez sajnos sok embernek fontosabb, mint a jó kapcsolat. Ennyi jutott most eszembe, de szerintem ahány ilyen eset annyi "magyarázata" van.

2017. dec. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs tartásuk, vagy félnek hogy ha szakítanak, nem találnak mást.
2017. dec. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Talán azért mert a hibáikkal együtt szeretik és ők mást is látnak benne mint te külső szemlélőként?
2017. dec. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!