Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire abszurd, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire abszurd, vagy én misztifikálom túl ezt a kérdést egy sittessel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha egy sittes ember annyira megbízik benned, hogy felvállalja előtted börtönviselt életét, és a személyes dolgait sem titkolja előled, ( adatok, település, kocsi stb.) lehetséges, hogy mégis meggondolja magát hónapokkal később és pénzlehúzós trükkel akar pénzt kicsalni belőled/ kirabolni másnak kiadva magát a munkahelyeden ?


eleinte azt hittem szimpi vagyok neki.... de lehet hogy mégis egy szemét, aki az orromnál fogva vezetett?


2017. dec. 17. 22:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
“Aki hülye haljon meg”
2017. dec. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
szóval igen?
2017. dec. 17. 22:45
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi változott azóta?


Bármi lehet az ellenkezője is.


Mik a tények?

2017. dec. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Engem egy volt sittes munkatársam (szerencsére már nem munkatársam) kb. 150 ezerrel húzott le miután kétszer húztam ki a szarból és fogadtam be, hogy ne az utcán aludjon.

Szóval az én tapasztalataim nem valami jók az ilyen emberekkel kapcsolatban. Ismertem másik ilyen embert is, valamivel tisztességesebb ilyen téren, azaz nem lop, de ő pedig nagyon sokat kamuzik és kétszínű volt.


Szerintem szakítsd meg vele minden kapcsolatot. Nagyon jól tudnak hazudni és hízelegni, de a fele sem igaz a szavaiknak.

2017. dec. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Kifejthetnéd kicsit jobban.
2017. dec. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

sitten volt, másnap szabadult, kicsúszott a száján az igazság, mivel a kollégám megvágta pénzbüntetéssel mert rossz helyen parkolt


eleinte nagyon tartozkodó voltam vele, de mivel nem bántott, elhittem hogy mégsem annyira gáz


hónapokkal később telefon: hol a francba vagyok, mert a katasztrófavédelemtől keresnek és azon jelentkezzek, hogy ott vagyok a helyemen vagy sem. Katasztrófások nem lehettek, mert a valóságban a volt osztálytársaim foglalkoztak hasonlóval,és a szóban forgóak is megerősítették, hogy nem ők voltak szóval tuti, hogy csaló van a dologban.

És most nem tudom hogy mi higgyek.

2017. dec. 17. 22:51
 7/13 A kérdező kommentje:
4-es köszönöm az őszinteséget. Értékelem, zöld pacsi jár érte! :))
2017. dec. 17. 22:53
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

#4


Balek.


#Kérdező


Jobb egy sittes, mint egy sith.


#Kérdező, de komolyan


A sittesek többsége nem véletlenül van ott ahol, kevés az igazi ártatlan és az "Ártatlan vagyok..." "Akkor miért vagy itt?" "F**z volt az ügyvédem!" duma nem ér.

2017. dec. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
van benne valami....
2017. dec. 18. 06:26
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 90%-ra mondanám hogy átvág.
2017. dec. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!