Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abszurd tényleg?

Figyelt kérdés

Jött ma egy 50 éves nő aki olyan mint egy mosott felmosórongy külsőleg, ez a nő a párom ismerőse. A nő úgy nézte hogy csillogott a szeme közben.

A párom szerint ezt csak én képzelem be, pedig direkt figyeltem és amikor velem beszélt ez a nő nem csillogott így a szeme. Direkt jött a mi városunkban hogy összefusson a párommal.Felajánlotta azt is hogy oda adja a nyaralóját "nekünk",jahh.. Azért 25 évesen igen abszurdnak tartom hogy a barátom(37) kikezdjen egy 50 éves nővel aki úgy néz mint egy utolsó kocsmai alkoholista. Én meg úgy nézek ki mint egy glammodel.


2015. máj. 17. 23:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem csak beteg vagy.
2015. máj. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ahaaaa éééértem
2015. máj. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Miért lennék beteg? Úgy nézte hogy csillogott a szeme, hozzám alig szólt ez a nő. Csak azért jött ebbe a városba hogy a barátommal találkozzon. Felajánlotta a nyaralóját is "nekünk" vagyis nem volt pofája csak neki ajánlania előttem.

Nekem meg a barátom azért szólt hogy a felsőmőn átlátszik a melltartóm varrása a kosár résznél.

2015. máj. 17. 23:41
 4/24 anonim ***** válasza:
Most egészen elképedtem, mondjuk én is azt hittem 20 évesen hogy a 40 éves nők már nem is kellenek senkinek :d pedig az akkori pasim felvilágosított hogy a csinos farmeres fiatalos nagymama a szomszédból megmozgatta a fantáziáját, hát lassan kezdem érteni :)
2015. máj. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Kérdés!

Milyen kapcsolat volt a párod és a nő között korábban?

Kije ez neki?

Nem hinném, hogy kikezdene vele.

2015. máj. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 To7ka ***** válasza:
100%

Ez a pár sorod után ha választanom kéne közted és egy 50 éves alkoholista közöt, hát biztos hogy elmennék egyedül sörözni...

De hogy csak kockacukorral dobálnálak messziről, az is biztos!:)

Teljesen nyugodtan fulladj bele az egoizmusodba, a gyerekes féltékenységedbe, vagy 500 kiscsibe tollába..(szegény csibék:()

2015. máj. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Munkahelyéről ismeri.

Senkije.

Hát ha megmozdítja a fantáziáját viheti, biztos vagyok benne hogy én is megmozgatom jó pár férfi fantáziáját.

Majd ő lesz a barom aki otthagyta a fiatal barátnőjét a felmosórongyért.

2015. máj. 17. 23:46
 8/24 anonim ***** válasza:

Hát nem is a barátod kezd ki a nővel, hanem fordítva.


De mi a kérdés?


Nyilván azért mondta, hogy ő nem vette észre, mert ha észrevette, akkor meg mit mondjon?


Felteszem a hölgy már számos más módon is függésbe próbálta hozni a párodat. Lehet, hogy már részlegesen sikerült is. Nem adott kölcsön pénzt? Nem rendezett vidám nyári grillpartyt? Mindenki másképp csinálja.

2015. máj. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

biztos erős felső fényt kapott a retinája a "felmosórongynak" azért csillog villog és csak beképzeled női agyaddal,hogy a párodra szikrázik.


viszont kedves nő :D még nyaralót is ajánl :D ahelyett hogy megköszönnéd,ócsárolod ismeretlenül,kegyetlen egy hárpia vagy te :(


amúgy meg egy 50es nő simán tud izgató lenni :DDDD miért ne? pont az izgató hogy idős..:D simán vállalható egy 50es nő,kicsit alázni,rábuktatni...olyan mintha egzotikum lenne.mint mondjuk egy japán csaj,csaj ő a kora miatt az.

2015. máj. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez féltékeny :DD

Mi van glammodell, egy felmosórongyra fognak lecserélni? De kínos...

2015. máj. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!