Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek rosszul döntöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rosszul döntöttem vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nemrég azt mondtam egy srácnak akivel októberben kezdtem el beszélgetni társkeresőn, hogy megpróbálhatjuk a kapcsolatot. Ő már mikor elkezdtünk beszélgetni de még nem találkoztunk érezte h különleges lány vagyok. Második randin már többet érzett és kb. a 10.randin mondta h odáig van értem és h nagyon szeret. Mindig is a belső a személyisége tetszett mert nagyon udvarias figyelmes törődő odaadó velem. Ajándékot vett nekem elvitt vacsorázni. Külsőleg se néz ki rosszul edzőterembe jár szval ad magára. Tudtam h ha visszautasítom megbánnám mert sose találkoztam olyannal aki ennyire elfogadta vna a zárkózottságom h csendes vagyok. Rajta látszik h boldog de én bizonytalan vagyok. Ő szerelmes biztos jövőt lát bennem, mert tudja h hűséges kitartó vagyok. Lehet nem lennék ennyire bizonytalan ha nem beszélgettem vna egy másik sráccal miközben már vele ismerkedtem, randizgattam. Az a srác a sok ember közül egyből kitűnt megtetszett ahogy néztem az arcát. Gondolkodás nélkül visszajelöltem és mindig vártam h írjon meg én is kerestem. Sajnos most h már a másik sráccal vagyok nem találkozhatunk pedig most már ő is szeretne. 4 éves kapcsolaton van túl csalódott volt félt az újtól de már merne találkozni. Mindig is tetszettem neki én is, de nem akar közénk állni és rám bízza h döntök. Azt mondta abból nagy baj lenne ha így találkoznánk mert biztos h lenne szikra vonzalom. Rosszul érzem azóta magam mert úgy érzem siettetett a döntéssel a másik srác és csak úgy bele sodródtam ebbe a helyzetbe. Bennem van a mi lett vna ha esélyt adok ennek a srácnak aki már képen is tetszett. Mi van ha szerelmes tudnék lenni belé? mert a most még mindig nem vagyok az igaz első kapcsolatban se vtam az. De szeretnék végre az lenni megérezni a boldogságot h azt tudjam mondani igen akarom ezt a kapcsolatot vele akarok lenni. Szval h biztos legyek magamban és ne csak úgy legyen barátom h neki legyen jó. Csak azért legyek vele mert így nem bántom meg nem okozok neki fájdalmat. Annyira szeret ez a srác mindent megtesz értem és tudom h vele biztos jövőm lenne mert családcentrikus hosszú távra tervez. A másik sráccal meg nem találkoztam soha így nem tudom élőben is ennyire tetszene e tényleg jönne e az a vágy szikra. Meg h el tudna e fogadni zárkózottnak, ugyanígy megtenne e mindent értem. Akivel együtt vagyok már azt akarja mutassam be otthon most az ünnepek alatt. Meg h ajándékot is vett már nekem. Tudom h komolyan gondolja velem de én nem érzek szerelmet nem vagyok izgatott ha meglátom. Nincs az a tűz amit keresek. Mit tegyek most?
2017. dec. 18. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy szerelmes, ne bolondítsd. Szerintem jobb lenne lezárni még ünnepek előtt ezt a kapcsolatot, nehogy azt gondolja, direkt megvártad az ajándékot. Nem lenne baj ezzel a kapcsolattal, ha nem a szerelmet keresnéd, de látszólag azt keresed. Ha a másik srác nem fogad el, akkor sem lesz semmi baj, majd találsz olyat, akit szeretsz, és el is fogad téged. Találd meg a szerelmet. Hiszen olyan jó, amikor 2 év után is remegsz, amikor meghallod, hogy behajtott az utcára, vagy hallod a lépteit közeledni. Szerencsére én ezt megtaláltam. Lehet, hogy figyelmes, kedves, de ne dobd el a szerelem lehetőségét azért, mert kedves hozzád. Mondják, hogy a szerelem elmúlik majd és szeretet lesz belőle. Viszont majd ha szeretet lesz, jó lesz visszagondolni az első évekre, az mélyít egy kapcsolaton, ha volt rózsaszín felhő. És én hiszek abban, hogy x év után is kehet valaki szerelmes.
2017. dec. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad ezt a srácot, jobb barátnőt érdemel.
2017. dec. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én is zárkózott vagyok. Habár sokat beszélek, de azt halkan teszem. Az én párom pont ezt szerette meg bennem. Annyi lány van, aki kiabál a buszon, a káromkodás jön a száján. Hidd el, hogy ez a tulajdonságod ritka kincsnek számít. És nem olyat fogsz találni, aki ezt elfogadja, hanem, aki összeteszi a kezeit, hogy végre ilyet talált. 😀
2017. dec. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!