Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után fogadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után fogadnátok el, hogy pár hónapig közös kasszán támogatjátok az éppen munkanélküli párotokat?

Figyelt kérdés

Mennyi időt kellene együtt lennetek előtte, hogyha a párotok munkanélküli lesz, akkor amíg max pár hónapig nincs munkája, addig nem néznétek olyan szigorúan hogy felesben fizessetek mindent.


Nem arra gondolok, hogy közben a másik otthon egész nap lógatja a hasát és telefingja a kanapét, hanem hogy aktívan keres munkát és ha már sokat van otthon, akkor legalább megcsinálja a házi munka kb 100%-át ez idő alatt.


2016. szept. 11. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Eleve csak olyannal költözök össze, akivel minden szinten meg akarom osztani az életem (élettárs), elköteleződünk egymás mellett, közösen tervezzük a jövőt, és a többi.

Értelemszerűen nem pár hetes ismeretség után, külön kassza, te problémád te oldd meg, és még a szelet csokit is felesbe fizetve. Az csak bérlőtárs.


Tehát attól függ, hogy ti élettársak, vagy lakótársak vagytok.


Ha előbbi, akkor mindenben támogatom és segítem, mi vagyunk "bajban", nem csak az ő problémája.

Ha utóbbi, akkor max. két hét, és nem érdekel, hogy oldja meg, vagy honnan lesz pénze. Ha egyedül bérli a lakást, akkor se érdekli az E-ont meg a főbérlőt, hogy nincs lóvé.

2016. szept. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ha már együttélésig eljutottunk, akkor ott már nálam alap lenne a közös kassza. Több pénzt könnyebb jobban beosztani. Nyilván mindkét félnek van egy saját keretösszege amit eltehet elkölthet amire akar. De szerintem felújítást, autóvásárlást könnyebb közös kasszából összerakosgatni.
2016. szept. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elettarsi/hazassagi kapcsolatban szamomra ez alap nalam is es a ferjemnel is. Volt h en tartottam el ot ket honapig volt h o engem 9 honapig, egyszer sem szoltunk be egymasnak, nalunk ez igy termesztes.
2016. szept. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez nem csak idő kérdése, hanem lehetőségek kérdése is.


Az én jelenlegi lehetőségeim nem adottak, hogy támogatni tudjak anyagilag bárkit is. Ha adottak lennének a lehetőségek, akkor pedig ugyanolyan hozzáállást várok el a páromtól is, mint saját magamtól, szóval maximálisan azon legyen, hogy minél előbb találjon munkát, és ha éppen nem a tökéletes helyre, de felvennék valahova, ahol meglenne a fix, fogadja el, és ha akar, közben még kereshet jobbat is. Én max. fél évet tűrnék el, ha a lehetőségeim adottak lennének, ahol én élek, ott ennyi idő alatt lehet munkát találni, még ha nem is mindig tökéleteset, de aki itt ennyi idő alatt sem talál, az túlságosan válogat, vagy nem is akar dolgozni. Én voltam már munkanélküli, tapasztalatból írom.


Más térségeket nem ismerek, azokról nem tudok nyilatkozni.

2016. szept. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem időtől függ, hanem attól, hogy mennyire gondolja komolyan a másik is ezt a kapcsolatot.
2016. szept. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálam ez nem idő függvénye.

Gyorsan kiismerem a nőket (vicces, de igaz), így ha úgy

érzem, hogy megérdemli, hogy segítsek, akkor akár már a

kapcsolat elején munkanélküli lehet :) Anyagilag megoldom,

hogy ne legyen probléma, viszont a felesleges költekezés-

nek arra az időre gátat kell vetni.

Természetesen alap, hogy legalább besegít a munkába :)

2016. szept. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En a mostani baratnomet mar a legelejen bevallaltam volna, hogy eltartom. Szerencsere erre nem volt szukseg.
2016. szept. 12. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akár azonnal, ha nem egy luxusr*b*nc, affektáló hercegnő, hanem belátható okokból nincs munkája, és a házimunkát elvégzi, pláne ha már gyerek is van, akkor legyen inkább háziasszony.
2016. szept. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
Ez nálam nem idő függvénye hanem bizalomé. Két ember érzi, hogy hányadán állnak, mennyire közel egymáshoz tehát be tudják kalkulálni azt is mennyire gondolkodnak hosszú távba, közös jövőbe. Ennek függvényében dönt az ember.
2016. szept. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!