Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs benne kalandvágy? Segíthetek neki?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok a párommal és tényleg nagyon szeretjük egymást. A normáik megegyeznek és ezért is kezdett el működni köztünk a dolog. Viszont idővel észre vettem hogy nem igazán szeret kilépni a komfort zónájából. Mintha nem érdekelné semmi új. Ezt értem hobbira, élethelyzetekre és a szexre is. Most beszéltem vele pár napja erről és tudja hogy ilyen, tisztában van vele. De azt is mondta hogy ez nem jó, mert nem ilyennek kéne lennie.

Bármi újat csak azért csinál hogy a társadalmi normának megfeleljen. gondolok arra hogy csak azért tanult meg vezetni hogy feltudja mutatni a jogsit. De egyáltalán nem érdekelni és nem is szeret vezetni. Ez csak egy példa sok közül.

Elő tudom segíteni valahogyan a fejlődést ezen a téren? Tudok neki segíteni? Nem akarom leélni úgy az életem hogy Ő csak otthon ül és engem vár. Szeretném hogy az életem része legyen és Ő is élvezze azt amit csinálunk.


2017. dec. 18. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Az lemaradt
2017. dec. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem komolyabb lelki problémái vannak annál, amit mutat és amit látsz. Én is hasonló vagyok, mint ő a jogsit velem is letetették a rokonaim, de utálom és szinte mindent titokban tartok ami másoknak kifogásolható lehet. Rejtőzködve élek és csak annyit tudok másokkal kommunikálni és egy ismerősöm szerint amit csinálok az nem más, mint a "tükör-effektus", hogy ugyanazt kommunikálom vissza amit a másik felém, és valóban.


Szar dolog őrültnek lenni. Fizesd be pszichiátriai kezelésre, neki még talán van esélye. Nekem már túl késő, de ha még fiatalabbak vagytok, ne tétlenkedjetek, ne járjon úgy, mint én, kerülje el a poklot ha lehetséges!

2017. dec. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miért fontos hogy hány évesek vagyunk?
2017. dec. 18. 13:06
 4/4 anonim ***** válasza:
En is hasonló jellem vagyok, mint baratnőd. 29eves vagyok es en mar rájöttem, hogy szükségem lenne pszichológusra, hogy feltarjam magam egy ismeretlen előtt, kell, hogy a zartsagom gyökerét megtalaljam es elvagjam. Nekem anyagi okok miatt nem sikerült pszichológusra áldoznom, de biztosan állítom,hogy mai napig jol jonne, mert rengeteg problémát okoz/okozott ez a stílus mar párkapcsolatok terén is.Aki nem ilyen egyenesig, az nem ért meg. Viszont en meg tuti valamit elnyomok magamban es ezzel a zártsággal kompenzálom. De nem jottem ra magamtól, hogy hogy kellene ezen változtatni. Hidd el, neki se jo, de nehez kilépni, változni.
2017. dec. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!