Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esik rosszul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul, hogy nem kísér el a barátom vizsgázni?

Figyelt kérdés

A barátom úgy döntött, hogy nem megy iskolába ma meg holnap.

Mondtam neki, hogy én holnap vizsgázom(életem első egyetemi vizsgája), és 11-kor lesz, akkor bekísérhetne. MOndta hogy majd megbeszéljük. Aztán közölte, hogy ő nem akar bekísérni, mert sokáig akar aludni. Mondtam neki, hogy kb. 20 perc és végzek, és utána elmehetnénk ebédelni egyet, de nem, ő nem akar, utána majd menjek át inkább hozzá.

Ez így tényleg hülyeség részemről?

Lehet csak jobban megvisel egy kicsit mert nagyon kivagyok a vizsgától.


2017. dec. 18. 16:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Szégyen,régóta vagytok együtt? én exemmel akkor is találkoztam amikor semmi kedvem nem volt hozzá..még élni se..de minden ember más tudod mikor mennék fel hozzá a helyedben...21F
2017. dec. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%

Jogosan.


f28

2017. dec. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%

Miért kötelezed arra, hogy elkísérjen téged?

Ez csak egy vizsga!! Ha az államvizsgádról lenne szó, akkor megérteném a felháborodásodat, de ez így nem állja meg a helyét.


Gondolom a középsulis vizsgádra se kísért el anyuci meg apuci.


Nyugodj meg, tanulj szépen, sikerülni fog a vizsgád és kész. Vizsga után meg azt csináltok, amit akartok.


Egy kalappal a vizsgádhoz! :)

2017. dec. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Altalanos iskola szinezo konyves felvetelit akartal irni, nem? Mitol vagy ki ennyire, ha allitolag 20 perc alatt vegzel? :"D tisztesseges vizsganak az csak a beugro A resze :"D.
2017. dec. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Ha lenne valami fontos dolga, még megérteném, de így egy kicsit gáz.
2017. dec. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Miért kéne bekísérnie? Nekem sosem jutott eszembe, hogy ezt elvárjam :D
2017. dec. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem jogosan esik rosszul. Most egyszer az életben kibírja, h bekísér.
2017. dec. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
Eszembe sem jutott soha, hogy vizsgára bekísérjenek.
2017. dec. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%
Az en parom ultragaznak tartja az ilyen macekat igy en nem felnek h megcsalt de nem irigyellek. Ha 2x tudott osszesen bemenni akkor azert bunkosag volt egy csajjal menni, megiscsak kettesben kellett volna lennetek kicsit. Masik, hogy az ember utalja ha "idegenek" betegen latjak....szoval tapintatlan volt szerintem.
2017. dec. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Egy vizsgán szerintem nincs szükség díszkíséretre. Úgyse tudja átérezni az izgalmad, de ha átvenné meg két paragép remegne, találgatna, feltételezgetne... hagyd élni és tegyétek a dolgotok.
2017. dec. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!