Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exbarátnőmet a volt párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csokee90 kérdése:

Exbarátnőmet a volt párja megcsalta, a lánynak kellett rájönnie, de most mégis összejöttek fél év után. Miért ment vissza hozzá?

Figyelt kérdés

2017. dec. 19. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert komolyabb pszichológiai problémái vannak, amivel ha nem néz szembe örökké ezt a kört fogja lejátszani amivel ráadásul önigazol is "A férfiak mind szemét disznók!" vagy áldozatszerepét igazolja "Szegény én, mindent megtettem de velem mindig kitolnak!"


Ne sajnáld a dolgot, ő ebben fog élni amíg nem hajlandó szembenézni a problémával. És hiába károg, amíg ebben él és nem tesz semmit addig pont így érzi jól magát.

2017. dec. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Több oka is lehet. A szerelem vak, megbocsájtott neki stb.


Nem egyszerű a szerelem.

2017. dec. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Úgy látom az első hozzászóló is járt már hasonló cipőben...
2017. dec. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a vicces mi 5 hónapig voltunk együtt a szakitásukat követő 3. Hónaptől mostanáig, de mondta imád velem lenni, minden jól müködik, hibátlan kapcsolat lenne, de nem érzi hogy szerelmes.. mostmár visszagondolva valószínű nem tudta lezárni.. de lehet olyan helyzet hogy velem minden jó volt, de most visszarohant hozzá 3 hét után miután mi szétmentünk és pár hét múlva rájön hogy nem tud bizni benne és igy végleg le tudja zárni és a mi story-nk happy end lesz? Mi a 3 hét óta nagyon keveset beszélünk ha személyesen kell találkozni valami miatt, vagy meglát lehajtja a fejét nem néz oda mintha szégyelné magát.. vagy ezt csak én képzelem be magamnak? :/
2017. dec. 19. 16:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem exbarátnődnek előtted volt egy komoly kapcsolata megcsalta rá jött dobta össze jött veled de most vissza ment hozzá? Ha jól értem akkor veled csak azért jött össze,hogy el felejtse a srácot..de nem ment neki melletted is csak az ő hiányában szenvedett...sajnálom ne emészd magad! nem érdemli meg
2017. dec. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen teljesen jól látod, csak én meg beleringattam magam ebbe az egészbe mert olyan jól indult :-)

esetlegesen lehet ennek folytatása a részünkről, vagy csak tényleg a felejtésre kellettem, mert olyanok voltak mint (szülőknek bemutatás, közös wellness, most tervezgette a karácsonyi bevásárlást, hogy majd együtt elmegyünk és megveszünk mindent tudja hogy fontos nekem, napi szinten 40-50 percen keresztül telefonáltunk csomószor ő hívott) vagy inkább tényleg hagyjam a fenébe és ez mind azért volt hogy elfelejtse?

mert az "állapota" egy hét alatt megváltozott Nov. 20.-án semmi baj 25.-én meg ne találkozzunk mert most van az hogy befordul....

2017. dec. 19. 16:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom pajti! de te nem tudsz mit kezdeni ez ellen,ha futsz utána azzal csak rontasz hagyd a fenébe egy nő sem ér ennyit!
2017. dec. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a hozzászólásokat :-)

megpróbálom elfelejteni bár úgy tűnt ő volt az a VALAKI :-) nem beképzelt, csinos, illedelmes, hasonló felfogással és életszemlélettel mint én :-)

de hát az élet megy tovább ha változás állna be azt mindenképp megírom ide további szép estét :-)

2017. dec. 19. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!