Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy van barátom és mégis? 19\L

Figyelt kérdés

Van párom akit szeretek és tökéletesen boldog vagyok mellette, tényleg komolyan gondolom vele. Külsőleg is, belsőleg is nagyon tetszik.

Viszont tegnap beültem vele egy helyi kis kávézóba és ott megláttam azt a srácot aki régen a "crush-om" volt vagyis nem is ismertem igazán meg ilyesmi de nagyon tetszett nekem. Párszor beszéltünk közös ismerősön keresztül de nagyon szimpi volt, és eléggé belezúgtam. De nem lépett pedig volt, hogy szemeztünk aztán elköltözött azthiszem és hónapokig nem láttam. Aztán jött a barátom. És szeretem őt, szerelmes vagyok belé. De most látni olyan furcsa volt megint előjött amit régen éreztem, és úgy megzavarodtam. Miért volt ez? Mi a baj velem? Nem mertem elmondani a barátomnak pedig kérdezte miért vagyok olyan furcsa.


2017. nov. 3. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagy szerelmes. Tudom, hogy erre azt fogod mondani, hogy igen, de nem.
2017. nov. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
A classzikus "mi lett volna, ha.." érzés volt ez. Ő biztosan olyan más volt, olyan érdekes, olyan különleges. De akkor nem jött össze és eszedbe jutottak a régi emlékek. Ha valóban szereted a párod, ez az érzés hamar el fog múlni. Nem kell rágüdnod ezen. Amúgy amíg nem vagy biztos a dolgodban, talán jobb, ha még nem mondod el a párodnak, nehogy feleslegesen aggódni kezdjen, féltékenykedni... aztán feszültséget szítson köztetek a dolog.
2017. nov. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

"Van párom akit szeretek és tökéletesen boldog vagyok mellette, tényleg komolyan gondolom vele. Külsőleg is, belsőleg is nagyon tetszik.

Aztán jött a barátom. És szeretem őt, szerelmes vagyok belé."

Nyugi, mi idegenek vagyunk, nekünk nem kell hazudnod. :) Te magad elhiszed,hogy szerelmes vagy? Nekem nem jött át.

2017. nov. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Elkapott a nosztalgia. Gondolj bele, hogy igazán nem is ismered azt a srácot, csak eleve neked tetsző tulajdonságokat társítottál hozzá.

Lépj túl rajta, és éld az életed!


22/N

2017. nov. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmet nem tudja csak úgy elfelejteni az ember. Főleg az első szerelemre mondják ezt, és általános jelenség, ha hirtelen megjelenik az a személy,akit régen szerettél, görcsbe rándul a gyomrod és felidéződnek a hozzá füzőtt érzések, emlékek, mint pl egy zene újbóli meghallgatása felidéz bizonyos emlékeket. Velem is történt ilyen, amikor összefutottam az első,tinikori szerelmemmel, hirtelen megzavarodtam, pedig boldog párkapcsolatban élek. Ennek nem kell különösebb figyelmet forditani, ez akaratunktól függetlenül előjöhet rajtunk, nem jelenti azt, hogy nem szeretnéd a mostani párod,vagy nem jól döntöttél. Ez volt, és kész, tereld el a gondolataid, összpontosits a párodra és kész. Ne agyalj.
2017. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%

Ez egy fellángolás. Egész nap járjanak a gondolataid a "srácon", majd este így túlfűtve keféld ki a lelket a párodból. Közben nyugodtan gondolj a másikra.

Asszem ezért is le leszek pontozva...

2017. nov. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!