Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tevo legyek? A baratommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tevo legyek? A baratommal mostansag eleg sokat veszekszunk mert o nem olyan sok figyelmet ad nekem mint amennyit en elvarok, es sokszor meg olelni meg puszit adni sincs kedve mert azt mondja faradt.

Figyelt kérdés
Egy nagyon normalis kedves fiurol van szo,aki ha merges akkor kepes napokig nem beszelni,meg ilyesmi,es ez nagyon zavar. De nem tudom hogy elhagyjam e ezek miatt.
2010. jún. 3. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért nem ölelget már, mert megutált a sok b@szogatás miatt.
2010. jún. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld ezt meg vele nyugodtan, higgadtan (ha eddig még nem került sor rá) hogy mi zavar téged, min kéne változtatnia stb...de semmiképp se erőltess rá semmit, ne nyavalyogj ezek miatt. Lehet, hogy ha nem nyaggatod vele magától fog odabújni hozzád és megcsókolni...
2010. jún. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem is hagyd,hogy a dolgok maguktól oldódjanak meg, ne nyomulj rá,h magától jöjjön rá arra,hogy mit veszít ha ezt tovább folytatja....engem is elhanyagolt a barátom ezért szakítás lett belőle pedig 5 évig együtt voltunk....nem lehet azért unalomban élni...mert ha most ilyen mi lesz 10 év múlva?
2010. jún. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szakítással csak megnevelnéd a következő csajnak

mert ha ezért ott hagyod, ő ebből tanul és köv. bnőjével nem lesz ilyen.

hát nehogy má. szóval a szakítás neked nem megoldás.

én a párommal amikor így hanyagolt, azt csináltam, hogy én annál is jobban elkezdtem hanyagolni, erre ő direkt azért se.ő se hív, ő se jön, így bevágtam neki sms-ben, hogy

"olyan mintha nem szeretnél. ha ez így van, ha szeretnéd, hagyhatjuk az egészet" erre rögtön átjött és napokig kényeztetett, és bármikor ha megint kezdi,egyszerűen akkor én is kezdem.

2010. jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!