Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet hosszú távon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet hosszú távon egy kapcsolat " anyuci pici fiával "?

Figyelt kérdés
Barátom 25 éves, 3 éve vagyunk együtt, de már kezd az agyamra menni, amit az édesanyjával művelnek. Kezdődött az egész ott, hogy az anyukája a kapcsolatunk elején elég meredek kijelentéseket tett. Én egyetemre járok és rengeteget dolgozom, nem volt időm barátomra mosni, főzni, stb., többek között azért se, mert folyton megjegyzi, hogy az anyjánál úgysem csinálom jobban. 25 évesen nem tud egy levelet megcímezni, mindent én intézek neki, persze ha anyuka csettint, rohan haza. Az anyja levágja neki a kenyér héját és teljesen elkényezteti. Én mindent megtettem, hogy elfogadjon, de megy a fúrás, hogy majd azért megyünk szét mert én diplomás vagyok, párom pedig nem, vagy azért mert szerinte túl sokat vagyunk együtt, mindig van valami ötlete. Barátom nagyon lusta, és ő mindig megvédi, hogy szegény, nagyon kimerült, pedig sokszor egész nap fekszik. Érdemes ezt komolyabbra fordítani? Én már sokszor mondtam páromnak, hogy ez zavar, de hát ő imádja az anyját nyilván, eszébe se jut változtatni... csak én nem fogok vele soha úgy viselkedni, mint az anyja, mert szerintem 25 évesen ez abnormális.
2017. dec. 21. 07:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
95%

"Érdemes ezt komolyabbra fordítani?"


Ezt a mondatodat, én kijelentő módba átfogalmaznám.


Érdemes komolyan hátat fordítani neki.


Kivéve, ha te azon kis csoportba tartozol, akik mindenki felett, szeretnek anyáskodni. Ilyen vagy, akkor pont neked való.

2017. dec. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ilyen barátnőm, akinek 23 évesen még az anyukája diktált, akár meg is fenyítette ha arról volt szó.


Diploma után elkezdtünk dolgozni, szerencsére nem is kerestünk rosszul, gondoltam majd milyen boldog lesz, ha összeköltözünk, megszabadulhat a teljes családi kontrolltól.


Anyuka maint megérezte a bajt, hogy elveszíti a felügyeletet gyakorlatilag kidobatott vele. Ennek már jó sok éve, én azóta saját háztartást vezetek, voltak hosszabb-rövidebb párkapcsolataim, ő még mindig otthon él, amennyire közös ismerősöktől hallom, a mama még egyszer nem hibázott, közelébe sem engedett másik férfit.

2017. dec. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen pasim 30 éves jelenleg is ilyen és mint írtam volt. Nem tudtam elviselni hogy az anyja elkényesztette és utána rám akarta sózni hogy ugyan így folytassam. Soha nem kérhettem tőle semmit mert egy rántottát nem tudott megcsinálni. Ez is közre játszott hogy ott hagyjam az anyjával a fenébe.
2017. dec. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
100%
NEM
2017. dec. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Azért voltam eddig vele, mert mostanra raktam össze teljesen a kis színházukat, hogy e nélkül a nő nélkül egy értelmes döntése nem született, és hogy egy éven keresztül, míg suliba járt, én futkostam hozzájuk minden hétvégén. Azért csak most raktam össze, mert most találkoztak a szülei szüleimmel, és a barátom anyukája rommá akarta alázni az én anyukámat a saját házában, és folyamatosan a barátomat promózta, hogy ők elfogadtak engem és mennyire örülhetek, hogy ilyen párom van ... ez nagyon gáz, csak közben barátomat meg szeretem, vagyis azt hiszem, de lehet, hogy már csak ragaszkodom, nem tudom
2017. dec. 21. 10:18
 16/26 anonim ***** válasza:
25%
Gáz, hogy neked mint nő, csak ekkora igényeid vannak. Szóval nem csak a srácban van hiba.
2017. dec. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
51%

Ne foglalkozz azokkal akik csak beszólnak. A szerelem ilyen.

Most rájöttél, sajnos most az a kérdés, hogy meg próbálod elfogadni, vagy őszintén beszélni vele erről. Ha változtat akkor egy esélyt ér a dolog. Ha nem, sok sok konfliktust fog szülni, akár később is, az anyós mindenbe bele szól, gyerek nevelés háztartás.

A srácnak változtatnia kell ha nem akar elveszíteni.

Vicces, hogy itt mindenki csak piszkálni tudja a másikat. Tök jó, hogy kívülállóként ilyen okos mindenki. De az adott szituban félre állna a szájuk!

#9 voltam.

2017. dec. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

17 Nem ép beszólogatás. Nálam, nálunk a párommal is próbálta anyám, majd ő lesz a megmondó ember. Lazán otthagytam. Egy idő után, belátta, már felnőtt a pici fia. A leírásból úgy tűnik, nem tud és nem is akar változtatni a fiatalember.

Szerintem, kéne a használható punci és a mama is, aki kinyalja neki. Még is, egy ilyennel, mit kezdhet egy normális nő??

2017. dec. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
49%
Azé ez az anyja hibája ám! Ne a srácot hibáztassátok inkább legyen intő példa! Aki így akar jót a gyerekének végsősoron csak kicseszik vele!
2017. dec. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
#18 Igen, ebben igazad van. De ha srác rá jön mit veszíthet? Úgy értem, nagyon nehéz kidobni azt akit szeretünk.
2017. dec. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!