Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet hosszú távon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet hosszú távon egy kapcsolat " anyuci pici fiával "?

Figyelt kérdés
Barátom 25 éves, 3 éve vagyunk együtt, de már kezd az agyamra menni, amit az édesanyjával művelnek. Kezdődött az egész ott, hogy az anyukája a kapcsolatunk elején elég meredek kijelentéseket tett. Én egyetemre járok és rengeteget dolgozom, nem volt időm barátomra mosni, főzni, stb., többek között azért se, mert folyton megjegyzi, hogy az anyjánál úgysem csinálom jobban. 25 évesen nem tud egy levelet megcímezni, mindent én intézek neki, persze ha anyuka csettint, rohan haza. Az anyja levágja neki a kenyér héját és teljesen elkényezteti. Én mindent megtettem, hogy elfogadjon, de megy a fúrás, hogy majd azért megyünk szét mert én diplomás vagyok, párom pedig nem, vagy azért mert szerinte túl sokat vagyunk együtt, mindig van valami ötlete. Barátom nagyon lusta, és ő mindig megvédi, hogy szegény, nagyon kimerült, pedig sokszor egész nap fekszik. Érdemes ezt komolyabbra fordítani? Én már sokszor mondtam páromnak, hogy ez zavar, de hát ő imádja az anyját nyilván, eszébe se jut változtatni... csak én nem fogok vele soha úgy viselkedni, mint az anyja, mert szerintem 25 évesen ez abnormális.
2017. dec. 21. 07:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
65%
Ami ebben érdekes, fiatalon, ezt a nők nagyon sérelmezik és később, ők is így nevelik gyermeküket sok esetben.
2017. dec. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

" Én egyetemre járok és rengeteget dolgozom, nem volt időm barátomra mosni, főzni, stb., "

És mi a francért kéne? Te szolga vagy, vagy annak készülsz?


Ez bizony nem fog működni. Nem az idézetem miatt, de látod, nem változik. Illetve nem látja be. Változni nem miattad fog. Más emberek miatt nem változunk, vagy csak ideiglenesen. Az igazi változás motivációja MI MAGUNK vagyunk. Ha ő nem akar MAGA MIATT változni, akkor 40 évesen is anyuci pici fia lesz.

2017. dec. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo aki ismet nem valszol az igazsagra. Nyilvan faj de kaptal annyi valaszt hogy be bofoghetnel valamit.
2017. dec. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

#20


25 évnyi félrenevelést még nehezebb kidobni, ha a kérdező bármit is jelentene ennek a srácnak, akkor már lenne változás. A szerelem pedig marhára nem mentség vagy kifogás arra, hogy az ember elfelejtsen gondolkozni és minden szart eltűrjön, pláne ha ekkora a defekt.

2017. dec. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Kb. 10-1,aki megváltozik ennyi idő,olyan ritka a dolog.

Maximum egy szolga lelkű nő lehet boldog ilyen csávó mellett,ha ki se lát a tömény,cukormázas,rózsaszín felhőtől,aki a végtelenségig elfogult azzal,akibe szerelmes.

2017. dec. 23. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
*ennyi idő után
2017. dec. 23. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!