Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom problémája: túl sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom problémája: túl sok süteményt sütöttem neki meglepetésből?

Figyelt kérdés
Kérlek tippeljétek meg milyen agybajban szenved, mert én már nem találok erre szavakat. Nehezményezte, hogy a torta túl nagy, nem lehet egyszerre megenni,miért nem tenyérnyit csináltam. (mert azért a sütőt se éri meg bekapcsolni,de ezt nem értette meg ahogy láttam) (ő a férfi, a szentem)
2017. dec. 22. 16:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
23%

Én is utálom, mikor az a választék, hogy kötelező napokig enni x kaját különben megromlik, és már a könyökömön jön ki, vagy pedig ki kell dobni, mikor gyűlölök ételt pazarolni.

Mondjuk nincs senki, akinek adhatna belőle? És akkor nem lesz túl sok...

2017. dec. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
18%
Es a nehezmenyezes megis miben nyilvanul meg? Mert mi is mondjuk neha egymasnak, hogy na dragam, ebbol az akarmibol most tul sokat csinaltal... aztan kesobb le van sz..rva. Nincs belole gyakorira kiirando problema.
2017. dec. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
egy normál méretű tepsi sütemény volt. Két nap alatt ketten bőven megehető (ő simán megeszi a felét egyszerre...na már most akkor...)
2017. dec. 22. 16:42
 4/24 A kérdező kommentje:
Hisztériás rohamban nyilvánult meg.
2017. dec. 22. 16:42
 5/24 anonim ***** válasza:
78%

Az mondjuk nem normális.

Meg kellene beszélnetek.

2017. dec. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%
Akkor fogyatekos ideggyenge.
2017. dec. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%
Én nyugodt természetű ember vagyok, de biztos, hogy pofán vágtalak volna. Túl sok süteményt sütni... Azt hiszed, azért, mert nő vagy, neked bármit lehet? Az eszem megáll!
2017. dec. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Én pillanatnyilag úgy érzem 2018-ban süssön neki a hóhér szebbik testrésze.
2017. dec. 22. 16:45
 9/24 Lazy Lover ***** válasza:
79%
szimplán retard a pasid....
2017. dec. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
69%
Hány éves ez a véglény pasid?
2017. dec. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!