Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom problémája: túl sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom problémája: túl sok süteményt sütöttem neki meglepetésből?

Figyelt kérdés
Kérlek tippeljétek meg milyen agybajban szenved, mert én már nem találok erre szavakat. Nehezményezte, hogy a torta túl nagy, nem lehet egyszerre megenni,miért nem tenyérnyit csináltam. (mert azért a sütőt se éri meg bekapcsolni,de ezt nem értette meg ahogy láttam) (ő a férfi, a szentem)
2017. dec. 22. 16:39
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
35+
2017. dec. 22. 16:50
 12/24 anonim ***** válasza:
81%
gondolom nem az eszéért szereted
2017. dec. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
85%
Küldheted a maradékot, majd én eltüntetem a fita tárgyát.
2017. dec. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
33%
Nem te választottad őt véletlenül?
2017. dec. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
63%

Lehet zavarja, hogy most kötelességtudatból meg kell ennie az egészet.

Anyum csinálta ezt régen, hogy főzött úgy 10 személyre kaját (csak nekem) aztán folyton csesztett, hogy miért nem azt eszem meg ami előbb megromlik.


Szereti a sütit biztos, de lehet nem csak tortát akar két napig enni.

2017. dec. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem a sztorid első felét valahogy elfeljtetted kiírni. Valószínűleg már ezelőtt is többször felhozta, hogy ne csinálj egyszerre annyi ételt. Esetleg még azt is elmagyarázta, hogy nem szereti a másnapos ételt, mert számított rá, hogy téged az a legkevésbé se hatna meg, hogy ő mit akar, hacsak nincs rá jó oka. Vagy külön kérte, hogy ő most egy picike tortát szeretne. Te ráhagytad, hogy persze, szívem, aztán szartál a fejére, eléraktad a tortát, amiről direkt előre megmondta, hogy nem jó, és várod, hogy örüljön. Hát innen a hisztéria.
2017. dec. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, jó hogy jobban tudod csak kár hogy nem. Rendes ételt is főzök minden nap. Nem tartok pisztolyt a fejéhez hogy megegye. Én is enni szeretnék belőle, nem az övé az egész, és máris nem akkora hatalmas. Nem kérte külön hogy kicsi legyen, és eddig sosem volt baj ha több emeletes is akár. Arra lennék kíváncsi végleg lekapcsolták-e bent a villanyt vagy a férfiak tényleg nem szeretik ha túl kedves hozzájuk az asszony.
2017. dec. 22. 17:12
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Ismered azt a mondást, hogy a kevesebb néha több? :)
2017. dec. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Szerintem más baj is van ott! Lehet szar napja volt lehet. ..
2017. dec. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

Nincs baj a kedvességgel csak nem jó, ha utána meg mi vagyunk a szemétládák mert nem köszönjük meg eléggé a kedvességet.

Tegyük fel, kapsz a párodtól egy katasztrofális piros, kötött pulóvert rénszarvasos dísszel az elején pusztán kedvességből amit aztán hordhatnál az utcára.


Nem épp a legjobb hasonlat, de valami ilyesmi van. Ebben a sütis ügyben meg te ismered a részleteket. Most jobb, hogy idejöttél puffogni meg hallgatni ahogy vadidegenek szapulják a párodat, hogy milyen és milyen?

Majd megeszi és biztosan megköszöni és bocsánatot is kér valószínűleg. Lehet stresszes és nem volt jó kedve.

2017. dec. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!