Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha a párotoktól nem kapnátok karácsonyi ajándékot?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt, én készültem ajándékkal, de tőle nem kaptam semmit. Mondta még régebben, hogy nem szeret ajándékozni, de azért legalább valami kis apróság jól esett volna. Jogos, hogy rosszul esik?
2017. dec. 24. 21:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hat nem esne jol és úgy sem, hogy megvan mindenem és nincs szüksegem ajandekokra. Nem kellett volna nagy dologgal készülni, csak konkretan kimutatni hogy gondolt rád és nem sz*rik a fejedre.
2017. dec. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én sem azért ajándékozom, mert várok vissza valamit, egyszerűen csak jól esett volna a szándék, hogy készült valami kis aprósággal, gondolt rám.
2017. dec. 24. 22:36
 13/14 anonim ***** válasza:
Rosszul esne nekem is, megértelek!
2017. dec. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Lazac...ne csináld már, mi a bajod az ajándékozással, azt adni is jó, kapni is:)

Ne gubozz be, falat húzol magad köré, gondolom szándékosan, de nem hiszem hogy igazából ilyen vagy.

Tárgyi ajándékkal mi a baj? Főleg ha nőtöl van? Most nem nagy értékre gondolok, nem az a lényeg. De jó ránézni, ha kapsz valamit attól, aki fontos neked.

Nekem pl egy karácsonyfa dísz a legkedvesebb ajándékom, amit kaptam, nem az értéke miatt, de féltve örzöm.

Boldog karácsonyt!

2017. dec. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!