Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is bunkó vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bunkó vagyok, vagy a barátnőmmel van gond?

Figyelt kérdés

Ma délután a barátnőm bejelentette,hogy terhes,én pedig annyit mondtam,hogy "Tényleg? És kitől van?",erre bedurcázott és hülye f***nak nevezett,aztán elment. Nem értem,hogy mi rosszat csináltam,szerintem teljesen,hogy megkérdeztem.


29/f



2017. dec. 24. 22:05
1 2 3
 21/30 Költőnő? ***** válasza:
100%
Röviden; bunkó vagy.
2017. dec. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
100%
Ez a kérdés elárul mindet hogy milyen a kapcsolatotok. Ha teljes szívedbol szeretnéd ilyen kérdés soha nem szabadna hogy fel legyen téve
2017. dec. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Nem bizol benne.Akkor minek vagy vele?Jaa te is csak magadbol indulsz ki.
2017. dec. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
75%
És még meg is kérdezed? Mgad akarod igazolni? lehet hogy a kocsmában a haverjaid körében te vagy a jópofa, és a menő, de a barátnődnek jól betetted az ajtót! Belesz@rtál a lelkébe, és még igazolni próbálod magad? Remélem van a lánynak bátyja, és az majd a haverjaival megmagyarázza neked hogy kitől van! 29 évesen (ha tényleg annyi vagy) több eszed lehetne! Vagy az IQ-d a 29? Szégyeld magad, kellemes karácsonyt csináltál a barátnődnek! Állj a tükör elé, és köpd szembe magad!
2017. dec. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
13%
Birom ezt az itelkezest. Honnan tudjatok, hogy nem epp most tudta meg, hogy hutlen volt a baratnoje? Vagy hogy orvosi vizsgalat kimutatta, hogy a kerdezonek nem lehet gyereke? Nem tudjuk a korulmenyeket, igy nem kell egybol bunkonak nevezni valakit.
2017. dec. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
81%
Hurrá! megjött a jogvédő!
2017. dec. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
Nana, azért a számok elég beszédesek: [link]
2017. dec. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
#27 - en 30%-rol tudtam. Ezert irtam az egyik fenti hszt, ami miatt le lett jogvedozve.
2017. dec. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
25# akkor mi a tökömèrt nem azt ìrja? Gomdolom ha ìgy lenne kifejtette volna...ha nem, akkor meg minek tesz fel idióta kérdéseket? Ez csak egy provokatìv kèrdès ami arra van kihegyezve h minden nő ribi...àllandóan erről megy a picsogàs itt a lúzerek között hogy kötelező apasági meg ha tudnàd mennyi pasi neveli màsnak a gyerekèt blabla....
2017. dec. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
37%

Üdv kérdező !


A kérdésedre a válasz erősen nézőpont kérdése. Alap esetben rávágnám, hogy igen bunkó vagy.

Ám ha ez nem egy troll kérdés és te valóban nem érted mi a barátnőd gondja ezzel és igazából ezzel, akkor inkább az a gond hogy inkább logikai felépítésű az elméd, nehezebben megy az érzelmi kiértékelés.

Akik csípőből lebunkóznánk téged arra, gondolnánk első körben, hogy nem érdekelnek a barátnőd érzései, közben pedig csak nem érted őket.


Oké, ha megengeded akkor elmagyarázom.


Számodra tök logikus, hogy nem szeretnéd, más gyerekét sem felnevelni sem anyagilag támogatni. A lány viszont nem a logika miatt nem csalt meg, nem azért mert te szebb vagy, gazdagabb, viccesebb mint mások, vagy éppen mert neked van a legnagyobb. Azért nem csalt meg, mert egy pár vagytok és feltehetően szeret téged. Lehet hogy lenne bőven logikus választása ám ő az érzelmei miatt maradt veled. Az egy tök más döntési rendszer. Mivel pedig érzelmi alapon van veled, számára elképzelhetetlen sőt sértő, hogy azt feltételezed mással is volt.


Gyakorlatilag ezzel vádoltad meg ! Figyelj, tök jogos félelem és hasznos ezt magadban tisztázni, ám ilyet mondani egy nőnek aki éppen közli, hogy terhes, hogy bunkóság, úgy hogy a reakció amit kaptál a nő részéről eléggé érthető.


Ebben a helyzetben, neki abszolult nem volt mindegy, hogy te hogyan reagálsz, ám most ennek az érzelmi mélységeibe nem mennék bele.


Nézd ha úgy vagy vele, hogy a lány is fontos, érzel valamit iránta és részt vennél a gyereked nevelésében. Akkor szerintem kérj tőle bocsánatot, azért mert ezzel megsértetted még akkor is ha nem tudod (és akkor enyhe voltam) mert gyakorlatilag megvádoltad, hogy nem csak hogy lefeküdt mással még azzal is megvádoltad, hogy veled akarja más gyerekét neveltetni, miközben azt hazudná, hogy a tiéd. Legalább ennyire durva ezzel megvádolni valakit,mint ezt megtenni valakivel.

Mond el neki szerintem, hogy fontos neked. Mond el neki, hogy nem voltál még ilyen helyzetben és nem tudtad kezelni, nem akartad azzal vádolni, hogy megcsalt csak azt akartad kifejezni, hogy persze a saját gyereked támogatnád felnevelnéd, ám másét nem és volt benned egyfajta félelem. Nem gondoltad végig és nem gondoltad át, hogy ezzel őt megvádolod vagy megalázod, pláne nem akartad azt mondani amit a végén mondtál. Csak elsőre nem esett le, hogy nagyon félre érettétek egymást.


Ha bocsánatot kérsz és megbeszélitek ezt normálisan, egyébként valószínűleg, elfogja neked mondani azt, hogy eszébe sem jutna megcsalni és azt is hogy nem volt mással, persze hogy a tiéd a gyerek.

2018. jan. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!