Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én szeretem ha féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én szeretem ha féltékeny a párom?

Figyelt kérdés
Mindenktol hallom hogy "jahj mar megint feltekeny" meg "mar teljesen kikeszulok hogy feltekenykedik" mikor ez annak a jele hogy szeret es nem akar elvesziteni ezert fel... Nyilvan ez a bizalmatlansag jelei is lehetnek de mindannyiunkban van feltekenyseg es ezt sokan ugy kezelik minha valami nagyon bosszanto, taszito dolog lenne. Miert az jobb lenne ha a parod leszarja mit csinalsz, felole kufircolhatsz akarkivel es nincsenek korlatai? Vagy ha telibeszarna a kapcsolatot? Nem ertem sokszor az embereket.. Ki hogy van ezzel?

2017. dec. 25. 00:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem szarjuk le, kivel kufircol a masik, csak siman nem feltetelezzuk, hogy megcsal vagy meg akar, ha eppen ellenkezo nemuvel beszel vagy akar joban is vannak :) A feltekenykedes kb annyit jelent, hogy r!bancnak vagy gyoker f!sznak nezed a parod, es azt gondolod, siman megcsalna. Semmi mast. Nem a szeretetrol szol, hanem a birtoklasi vagyrol.
2017. dec. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Engem teljesen hidegen hagy, hogy féltékeny-e a párod.
2017. dec. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12%

Én is szeretném ha az lenne az enyém majd férfiként.:)

Olyan jó amikor aggódik akkor is, amikor barátokkal ellógok pár órára. Érezni hogy fontos vagyok számára, ami remek dolog.

2017. dec. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Igazad van, bár féltékeny lett volna rám a lány akit szeretek, bár úgy lett volna... :(



F31

2017. dec. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Féltékenység inkább az önmagunkkal való önbizalomhiàny,ez még rá tessz a lapátra amilyen a párunk.
2017. dec. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Valoban van benne valami.

Bar itt a gyk.n elterjedt velemeny az onbizalomhiany stb.

En is jobban orulok,ha van benne nemi egeszsrges feltekenyseg...jobb mintha kozombos lenne...

2017. dec. 25. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Egyszer szerelmes voltam tiniként ha egy diktatúra ránézett volna a lányra hát valszeg lerántottam volna magammal egy szakadékba

Totál kikészültem azóta mindent megtettem hogy ne érezzek ilyet megint 24f

2017. dec. 25. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Diktatúra vezére
2017. dec. 25. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Az ördög se húzott volna poénból ujjat velem szerintem
2017. dec. 25. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A baj a kóros féltékenységgel van, amikor a párod már levegőt venni se enged.

De egyébként egyetértek abban, h a normális mértékű féltékenység valóban azt jelenti, h az illető számára fontos vagy.

2017. dec. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!