Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én szeretem ha féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én szeretem ha féltékeny a párom?

Figyelt kérdés
Mindenktol hallom hogy "jahj mar megint feltekeny" meg "mar teljesen kikeszulok hogy feltekenykedik" mikor ez annak a jele hogy szeret es nem akar elvesziteni ezert fel... Nyilvan ez a bizalmatlansag jelei is lehetnek de mindannyiunkban van feltekenyseg es ezt sokan ugy kezelik minha valami nagyon bosszanto, taszito dolog lenne. Miert az jobb lenne ha a parod leszarja mit csinalsz, felole kufircolhatsz akarkivel es nincsenek korlatai? Vagy ha telibeszarna a kapcsolatot? Nem ertem sokszor az embereket.. Ki hogy van ezzel?

2017. dec. 25. 00:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem mindenkiben van féltékenység. Jól mondod, a bizonytalan emberekben van, akik félnek. Neked miért jó érzés, ha a párodat félni látod? Ez szerintem szomorú. Hogy érezze magát biztonságban egy párkapcsolatban az az ember, akinek a párja élvezi az ő félelmét?


7 éve élünk együtt, soha nem volt féltékeny és én sem. Nem azért vagyunk együtt, hogy kínozzuk egymást, és játszmázzunk. Megadjuk egymásnak a lelki és fizikai biztonságot is, ahol el szabad fordulni másik irányba, mert a másikunk tisztelettel és szeretettel fog viselkedni akkor is, ha nem látjuk. A szeretet erről szól, nem arról, hogy bizonytalanságban tartom a párom azért, hogy növeljem az önbizalmam.

2017. dec. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt remélem tudod, hogy a féltékenységnek semmi köze a szeretethez, vagy ahhoz, hogy mennyire szeret téged. Pont az ellenkezőjét jelzi, hogy képtelen benned megbízni, ezáltal pedig nem is szeret.
2017. dec. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Na, egy újabb idióta, aki összekeveri a féltést és a szeretetet a féltékenységgel..


"mindannyiunkban van feltekenyseg es ezt sokan ugy kezelik minha valami nagyon bosszanto, taszito dolog lenne"


1. Nem, nem mindannyiunkban van, vannak még mentálisan ép, önbizalommal és önbecsüléssel rendelkező, normális kötődésre és bizalomra képes emberek.


2. A lehető legundorítóbb, legrombolóbb érzés a féltékenység egy párkapcsolatban, mellesleg valami elképesztően értelmetlen és számalmas is. Ha neked a szeretetkimutatás egy formája, akkor van egy rossz hírem, te is a probléma része vagy. Elképesztő és felfoghatatlan számomra, hogy egyesek komolyan azt hiszik, van létjogosultsága egy normális kapcsolatban. Hangsúlyozom, egy normálisban. Egyébként soha nem a szeretetről szól az érzés, hanem az ember saját lelki nyomoráról.

2017. dec. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Rossz hírem van: ha neked jó érzés, ha a párodat félni látod, akkor itt neked van komplexusod és bajod magaddal.


Egészséges mértékben minden normális, de magam részéről én pl ezt sosem "élveztem". Megérteni megértem bizonyos esetekben, de nem örülök neki... Ott már baj van, ha valaki ennek kifejezetten örül.


CSak könyrögöm játszmázni ne kezdj el, mert az gyönyörű lesz, ha a 2 komplexusos ( valójában 2 önbizalomhiányos, legalábbis azzé fogod tenni, ha provokálod is az ilyen szitukat) elkedzi sorvasztani lelkileg egymást.


Csak mondom. ;)

2017. dec. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!