Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engem szeret vagy a barátait?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem szeret vagy a barátait?

Figyelt kérdés

Van egy párom, aki állítólag szeret, de több időt tölt a barátaival, mint velem. Most is elment az éjjel nappaliba, hogy nekem tökéletes karácsonyom legyen és hozzon nekem sütit( mondtam nem kell),de összefutott a barátjával és azóta együtt lógnak én meg várom.... 3 és fél órája...

És mindig ez van, egy haverral mindig összefut én meg várjak, mint a lósz@r, már bocsánat. Már annyira elegem van :(


2017. dec. 26. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem már rég nem lenne a párom. Keress kevésbé link pasit. Változni nem fog.
2017. dec. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kell a süti de most ki vagy borulva, hogy nincs még otthon vele :D


Ha ez csak kifogás volt hogy a barátjával összefusson akkor komoly problémáitok lehetnek, hogy ennyire se vagytok egymással őszinték. (mondjuk ez lehet a te hibád is, hogy annyira rosszul reagálod le az ő haverozásait, hogy inkább titkolni próbálja)


Ha úgy érzed, hogy ez neked nem jó akkor mond el neki, beszéljétek meg aztán ha nem sikerül megegyezni vagy azt nem tartja be akkor lehet a továbblépésen gondolkozni. Ugyanakkor jó lenne tisztán látni, hogy mennyire komoly ez a probléma és mennyire reagálod esetleg te túl(beszélgess olyanokkal erről akik mindkettőtöket ismernek). Attól hogy együtt vagytok még nem jelenti azt, hogy sülve főve mindig egymás mellett kell legyetek.

2017. dec. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem a süti hiányzik :D

Ez nem kifogás, mert mikor nem " kell" mennie sehova, szó sincs haverról nem is beszélnek. De amikor elmegy úgyis összefut a lakótelepen egy ismerőssel aki " lenyúlja" tőlem. Vagy hogy mpndjam :D nem az a baj, hogy találkoznak, hanem ha azt mondja 5 perc és jön, abból ne legyen 3 óra + miközben elvileg aki a legfontosabb otthon van

2017. dec. 26. 15:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Pl most is tényleg karácsonykor vele szeretnék lenni, értitek?!
2017. dec. 26. 15:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha mindig ez van, miért nem szakítottál még?

Nem baj ez, hogy fontosabbak neki a haverok, csak ez esetben nem illetek össze. Mert nem vagy mellette boldog, nem úgy szeret, ahogyan szeretnéd.

2017. dec. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4 az egy dolog de gondolom jó eséllyel tegnap meg tegnapelőtt is jó néhány órát voltatok együtt. Lehet neki kell pár óra a haverokkal is.


Amúgy ha nem vagyok túl indiszkrét csináltatok is valamit? (csak azért mert ha tényleg csináltatok volna valamit közösen akkor lehet jobban sietne vissza)

2017. dec. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!