Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire érzitek hátrányosn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire érzitek hátrányosnak a facebook-ot a kapcsolatotokra nézve egy 1-10-es skálán?

Figyelt kérdés
1-es a legkevésbé hat rá rosszul, 10-es nagyon hátrányosan hat hat rá. Gondolok itt a like-ra, mások profiljának a nézegetésére, illetve arra hogy pl együtt vagy a pároddal és éppen egy pasi vagy egy csaj ír rá a párodra, és ott akkor már beleszól az együtt töltött időtökbe.

2017. dec. 26. 16:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
1. Nekem nincsen facebookom. Az meg, hogy ő mit ügyködik, ő dolga.
2017. dec. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nulla, igaz van mindkettőnknek, de úgy havi 10 percet szánunk rá. Posztolva, gyakorlatilag, semmi nincs.
2017. dec. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ha a páromnak más(ok) jönnek be, akkor már mitől volna a párom?

Amúgy ma ráérősen biztos kietettem 150 lájkot és 30 szívecskét, 10 mérgeset - azokra a tartalmakra (ünnepi fotó, házasságkötés, a kislányának a rajza, meg mittom én)

Ettől egyik se jön be, se a nők, se a pasik a páromat szeretem - és csak őt. Q_ra bejön, ez van. XD

2017. dec. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Abszolút nincs ránk hatással.

Egyikőnk se nagyon likeolgat semmit, csak a messengert használjuk kb.

2017. dec. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
15 évesen biztos 10es de felnőtt embereknél, felnőtt kapcsolatban semmilyen hátránya sincs.
2017. dec. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

1. szerintem nem hat rá rosszul.

Aki facebookon udvarolgat idegeneknek, akár kúrólájkkal, akár flörtöléssel, az eléggé gáz, valószínű élőben is megtenné, nem a facebook tehet róla,hogy ilyen.

Szerintem egyébként nincsen abban baj, ha lájkolod mások képeit. A gond akkor van, ha tényleg minden állapotára ráfügg valakinek a párod, mindent végig szívez, írogat neki stb...

A mi kapcsolatunkra inkább jó hatással van a facebook, mivel a messengeren keresztül ingyen tudunk beszélgetni, képeket küldözgetni, amikor nem vagyunk együtt is.

2017. dec. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

0

Se én se a párom nem posztol szinte semmit és nem is lógunk a telefonunkon egész nap, továbbá nem követünk olyan oldalakat/embereket, ami esetleg féltékenység tárgya lehetne. Az, hogy ki kivel beszélget, az már mindenkinek a magánügye, egyébként is megbízunk annyira egymásban, hogy ne legyen ezekből félreértés, ha pedig valaki olyan üzenetet küld, ami többet sejtet a barátkozási szándéknál, azt megbeszéljük (de ilyen még csak egyszer fordult elő).

2017. dec. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

0

A barátom nem lájkolgat semmit, nem szereti a közösségi oldalakat. Én ritkán lájkolok srácokat, azok közül is csak olyat akivel jóba vagyok és ha tetszik a kép. De ebbe egyáltalán nincs semmi, tehét a barátomat se zavarja.

2017. dec. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Semennyire. Ki a francot érdekel, hogy kikkel beszélget? Simán elbeszélgetek bárkivel a párom előtt is. Szeretjük egymást, jó a kapcsolat mit idegeskedjek rajta, hogy kivel beszélget? Vannak mindkettőnknek nagyon jó ellentétes nemű ismerősei, akikkel akár napi szinten is beszélünk. Egy érett párkapcsolatba nem kavarhat bele az, hogy a másik mit csinál a facebookon. Az se érdekel, hogy az ő képeit kik lájkolgatják, mindkettőnknek volt élete a másik előtt is. Nekem is van csomó olyan ismerősöm, akiket mondjuk párom nem ismer, de a mai napig lájkolják egy-egy képemet vagy bármi.
2017. dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!