Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A barátom mindenen megsértődik, mintha ő tökéletes lenne. Pl, szeretnék megtanulni zongorázni, zenesuliba elintéztem, egy fiatal ferfi lenne a tanarom..erre a párom vagy 1 hétig nem beszélt velem, mert hogy haragszik ezért rám, mert mi az hogy férfihoz fogok járni. +nem beszélhetek fiúkkal, mert arra is megharagszik... konkrétan mindenre. Ha jön hozzám, és nem főzök neki valamit, vagy nem megyek ki elé a buszmegállóhoz, akkor hozzám se szól utána.. szerintetek ez normális?
2017. dec. 26. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
Nincs véleményem, nem érdekelnek már mások kapcsolatai.
2017. dec. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
És az ilyeneknek barátnőjük van, én meg két éve egyedül...
2017. dec. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
És az ilyeneknek barátnőjük van,de még akkor se lesz vele szakítva,ha eltöri a kérdező egy-két.bordáját, meg kiveri a két metszőt,én meg több mint 10 éve egyedül vagyok.
2017. dec. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
A barátod erősen önbizalomhiányos, és mellé még gyerekes is.
2017. dec. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem normális dolog. Betegesen gyerekes.
2017. dec. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
De miert jarsz egy ilyen emberrel? Szerinted ennel nem erdemelsz tobbet? En egy percig sem bajlodnek vele.
2017. dec. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ideje elbeszélgessetek...

Ad 1 bizalom

Ad2 ezzel fog eltaszitani ha féltékeny es nem vagy tulajdon es tudja már hogy szereted..! hiszen 2évedet neki adtad már..

Haljon az agyához..

Én is magányos vagyok 30evesen

Sokan jobban.megbecsülnének..és összetennék a kezüket

2017. dec. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Röviden : nem, egyáltalán nem normális...
2017. dec. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Biztosan van elég pénze s takósága, hogy kikötöttél mellette...sz@r dolog felébredni...vélemény;)
2017. dec. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi, de még egyetemista
2017. dec. 27. 00:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!