Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El fogok rontani mindent, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fogok rontani mindent, ha folyamatosan az hallja tőlem, hogy a szintjén aluli nő vagyok hozzá?

Figyelt kérdés

Sajnos sokszor előjön a téma, de nem azért mert erre fókuszálok, egyszerűen más gondolatom nincs ezzel kapcsolatban, csak amit a címben is leírtam.


Úgy érzem kevés vagyok hozzá, nem olyan nő, aki ilyen pasihoz illene. Vékony vagyok, szinte se mellem, se fenekem, és az arcomtól sem dobott még senki hátast.


Képtelen vagyok elhinni, hogy én lennék az, akire ő annyira áhítozott.

Mindig azt mondja ne legyek ilyen kishitű, de másmilyen nem tudok lenni.

Szánalmasnak látom magam, soha nem leszek normál adottságokkal megáldott, dekoratív, szép nő, aki hozzá illik.


Fojtsam el ezeket a gondolataimat?

Nem akarom emiatt elveszíteni...


2017. dec. 27. 18:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem is tudtam, hogy a mell-es fenekmeret dont arrol, hogy illik-e valaki az adott ferfihez. Hogy mukodik? Minel nagyobb, annal jobban osszeilletek? :D
2017. dec. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Súlyos Önbizalomhiányban szenvedsz.


És igen, ezzel a hozzáállással mindent el fogsz rontani.


Fogd már fel épp ésszel, a párod úgy szeret téged, ahogy vagy!

2017. dec. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést a napokban már kitetted, nem kaptál elég biztatást?
2017. dec. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Én alacsonyabb vagyok nála és sokkal vékonyabb... Ő egy érett, felnőtt férfi, én meg kb. mint egy általános iskolás diáklány.

Alig tud rajtam fogni valamit.

Fel nem tudom fogni mi vonzza bennem, amitől ennyire odavan és nem látja reálisan a külsőmet.

2017. dec. 27. 18:58
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Az már egy nagy előrehaladás, hogy felismerted azt a gondot, hogy emiatt elveszítheted.

Igen, felejtsd el ezeket. Nagyon hamar rá fog unni, hidd el. Teljesen biztos vagyok benne : tetszel neki, nem véletlen akar VELED lenni. Ezerannyi szép dolog lehet rajtad, csak te annyira a (számodra ) negatív tulajdonságaidra fókuszálsz, hogy ezeket meg sem látod.

Úgyhogy ezekkel ne rágd a fülét, mert el fog hagyni. És nem a külsőd miatt...

2017. dec. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Moat olvasom a #4-es kommentedet, kérdező... Nagy általánosságban a nő alacsonyabb, mint egy férfi...

De nem ez a lényeg. Szerintem te vagy az, aki nem látja reálisan a saját külsejét...

2017. dec. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

El. Ne érdekeljen, miért, a lényeg, hogy kellesz neki, ő kívánatosnak tart.

Szintén önbizalomhiányos nőként mondom, nekem nagy löketet tud adni az is, ha csak meglátom egy random férfi tekintetén, hogy vonzónak tart.

A párodnak tudnia kellene, hogy hogy éreztesse veled, hogy te vagy a világ közepe számára. Beszélj vele erről, de vigyázz, ne menjen át picsogásba.

2017. dec. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Mindent nem, csak a kapcsolatokat.

31/f

2017. dec. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

*most,*mint a férfi... Hogy legyen is értelme a mondatnak :)

Esetleg kérdezted már azt a barátodtól, ami téged foglalkoztat ? Hogy mi vonzza benned ? ( Gondolom, számtalan dolog, csak a saját magad megnyugtatására beszélgettél már vele erről ?)

2017. dec. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Igen, elmondása szerint úgy tetszem neki ahogy vagyok, minden ami hozzám tartozik.

A fenekemet is kinyalná, azt kérem, de akkor sem bírom megérteni, hogy mit eszik rajtam.

40 kiló vagyok vasággyal együtt, semmi izgató nincs a testemen.

Egy serdülő tinilány formásabb mint én...

2017. dec. 27. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!