Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek 23 éves koráig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek 23 éves koráig nem volt barátnője (főleg vékony testalkat miatt) annak már nem is lesz. Igaz?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 17:13
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
66%
Mártírkodás helyett tegyél valamit magaddal. Így nem fogsz bnőt találni. Lefogadom az a típus vagy aki nem bulizik nem koncertezik nem jár klubbokba hanem otthon nyomkodja a billentyűt. Vágom h itt önbizalom növelésre vágysz de szarral nem lehet gurigázni. Első dolgod csináltatsz vmi frizut veszel fasza cuccokat, elkezdesz lejárni edzeni, vannak manapság már természetes tömegnövelők, menj be egy gyúrószer boltba. Ízesítsd szőlőcukorral a kakaód:P, tiszta szénhidrát.Hízni , nőni fogsz. Lényeg h csinálj vmit, ne ott a gép előtt egyen a por.
2010. jún. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 A kérdező kommentje:
van baráti társaságom,csajok szerint semmi gond velem,nem vagyok antiszociális meg ilyenek.utolsó előttinek:te lehet.
2010. jún. 5. 18:54
 23/63 anonim ***** válasza:
24%
Fiúval már próbáltad?
2010. jún. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
100%

Akkor oda mész a lányokhoz?

Amúgy engem a személyisége és az önbizalma előbb megfog, mint a külseje. Arc a legfontosabb, ha az rendben van akkor nem számít, hogy ha alacsony vagy és nem annyira kigyúrt. Persze ha zavar tegyél ellene, de azt magad miatt.

19/l

2010. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:

ismerős a helyzeted. magas vékony vagyok én is. kondizok már régóta és hidd el ha csak egy keveset is hízol, már akkor is sokat dob az önbizalmadon és a kisugárzásodon. szal sztem kezdj el te is, adj bele, mindent, vedd komolyan és meglesz az eredménye. :)

sok sikert!

2010. jún. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 A kérdező kommentje:
171cm alacsony?azt hittem középmagasba még belefér.remek már nemcsak vékony vagyok de alacsony is
2010. jún. 5. 19:05
 27/63 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten szeretem a vékony pasikat.

Van akinek a szemüveg is jól áll.

Felesleges elkönyvelni, hogy ha eddig nem volt, akkor nem is lesz. Már miért ne lenne?????? Ne butáskodj! :P

Önbizalomra gyúrj! :)

Ha így állsz hozzá, akkor be is vonzod ezt!

2010. jún. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:

Figyelj csak, miért ne lehetne még barátnőd, csak attól, hogy 23 éves korodig még nem volt? (Jó sok válasz jött, nem néztem át őket, így bocsi, ha ismétlek valakit.)


Vannak, nem is kevesen olyan emberek, akiknek huszonévesen lesz meg az első komoly kapcsolatuk. Huszonévesen még bármikor van esélyed egy komoly kapcsolatra, akkor is, ha az az első lesz.


Én nem tudom, mennyire vagy vékony, de akármennyire is, én nem hiszem, hogy ez teljesen kizárna egy párkapcsolatot. Gondolj arra, hogy a lányok közt is akadnak: a. nagyon vékonyak, akik szintén nagyon vékony fiút szeretnének b. átlagos testalakatúak, akiknek így is tetszel c. akármilyen testalkatúak, akiknek eredetileg nem vagy az esete külsőre, ám mégis megszeretnek a személyiséged miatt. És ezt még lehetne sorolni...


Nézz csak körül az utcán, mennyi féle pár van a világon, rengeteg különféle kinézetű ember. Sokan "nem néznek ki jól", vagy legalább is nem úgy, ahogyan a média meg a reklámok szerint "kellene". Mégis van párjuk.


Sok mindenért lehet szeretni valakit. Az nem lesz akadály, hogy vékony vagy, és az sem, ha 23 évesen még nem volt senkid. A lényeg, hogy te se fogd fel akadályként ezeket a dolgokat. L/22

2010. jún. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
25%
Nincs olyan, hogy középmagas, törpe vagy. Fogadd el!
2010. jún. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
0%
Fiúkra feláll a farkad?
2010. jún. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!