Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek 23 éves koráig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek 23 éves koráig nem volt barátnője (főleg vékony testalkat miatt) annak már nem is lesz. Igaz?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 17:13
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
0%
Fekete Pákó majd megsajnál téged.
2010. jún. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 A kérdező kommentje:
de tudom hogy egy nőnek sem kellek.csak nem tudom miért kell kamu véleményeket írni
2010. jún. 5. 21:52
 53/63 anonim ***** válasza:
28%
Homok a szélben vagy:)
2010. jún. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
88%
Ha úgyis teljesen mindegy neked a válasz, akkor felesleges kérdezgetned. Vagy elhiszed, vagy nem. Egyébként ha jobban belegondolsz, felesleges egy anonim oldalon hazudni. Én sem teszem.
2010. jún. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
88%

Látom te is annyira kivagy, mint én. (csak más miatt...)

Ha csak ez a bajod magaddal akkor tudsz ellene tenni. Heti 3x csinálsz valamit és kész. Nekem meg egy plasztikai műtét kellene...

19/l

2010. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
90%
Hát Nekem exem 183 centi magas és 65 kg volt +/-. Nagyon sovány, és nem is a külseje miatt voltam vele évekig. Am mi az ,hogy azért nem kellesz senkinek, mert sovány vagy? Ez baromság tudod Te is. Egyeltalán probálkozol valakinél, aki lepattinthatna, vagy meg sem pròbálod hanem rámondod,hogy á ùgysem menne?! Sztem hozzáállás kérdése... ne azon gondolkozz vajon összejön-e... vágjbele, ha sokat gondolkozol csak magad elé gördìted az akadályokat. Nézd vissza a kommentekre adott válaszaidat... mintha bele lenne rögzülve az agyadba , hogy senkinek sem kellessz... :P Tudom, hogy nehéz a sarkadra állni, sokkal könnyebb elbùjni a világ elöl...,mert vannak s mindig is lesznek emberek, akik nem törödnek a TE érzéseiddel, s megpròbálnak félresöpörni, de rajtad mùlik, hogy-hogy reagálsz. Nos remélem segìtettem... vagy legalább elgondolkoztál a dolgokon. Sok szerencsét a továbbiakban ^^. 19/L
2010. jún. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
88%

hülyeség.

a párommal akkor jöttem össze, amikor 29 éves volt.

vékony, magas testalkatú.

Nem kifejezetten a külsődben van a hiba. Csak keress utána, hogy törpenövésűek, colosok, és tonnás emberek is képesek megtalálni a boldogságot.

Lehet, hogy belül kellene keresned a hibát, és nem a külsőre ráfogni.

2010. jún. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
48%

előző válaszadó vagyok.

megjegyzem még a korosztály eltérés se játszik, mivel párom most 38 én meg 27.(L)


szóval... ha a világon megannyi külső problémával megáldott ember képes párt találni , még sziámi ikrek is... akkor vajon az emberek külső alapján választanak?

2010. jún. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
93%
A béka segge alatt van az önbizalmad tesó.
2010. jún. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmes az érzékeny emberek egy kicsit fejlettebb ember faj! Az érzelmi skála minden fokozatát képesek érezni és kimutatni, míg egy érzéketlen tuskó a másik embereket csak megbántani tudja, miközben a saját lelkét is leépíti. Míg az érzelmesnek pedig az egész lelke a szíve csordulásig tele van érzelmekkel. Érzelmekkel tanulni is sokkal könnyebb mint azok nélkül. sokkal jobban lehet figyelni a dolgokra, sokkal precízebb munkát tudnak végezni. És elhiheted nekem, hogy amikor a faj a világ a föld az emberiség kihalása lesz a fő tényező nem a fatökű, falábú, falelkű jégcsap fogja megmenteni az embereket..amúgy az érzékeny emberek sokkal jobban ki tudják tapintani a lényeget, néha szavak nélkül is megértik a másikat, átlátnak az embereken, tisztelet tudóak, sosem lopnának csalnának hazudnának. A zenéhez, az íráshoz nagy tehetségük van. És még a tánchoz is. És persze az érzelmes emberek jobban tudnak hatni más emberek lelki világára is. Sajnos nagyon törékenyek lelki szinten az ilyen emberek. Bármivel bármikor meg lehet bántani, de ez nem azt jelenti, hogy hiszti rohamot fog kapni, lehet hogy 4xen fogja vissza bántani az illetőt.De a lelkébe egy világ omlik olyankor össze. Saját maga viselkedése és a másik bántása miatt is.
2010. jún. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!