Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek 23 éves koráig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek 23 éves koráig nem volt barátnője (főleg vékony testalkat miatt) annak már nem is lesz. Igaz?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 17:13
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 A kérdező kommentje:
mivel 3szorra kérdezed meg szerintem te egy b.zi vagy.bocsánat,meleg.
2010. jún. 5. 19:41
 32/63 anonim ***** válasza:
Nem vagy alacsony. ;)
2010. jún. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
19%
menyél sakkozni
2010. jún. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 A kérdező kommentje:
sakkozni?ezt most értenem kellene?konkrétan mire gondolsz?sakk?vagy ez valami szleng?
2010. jún. 5. 19:59
 35/63 anonim ***** válasza:
100%
Utaztam az vidéki buszon. Ültem, s mögöttem egy öreg néni meg egy bácsi ültek. Beszélgettek. Nyugodtak voltak és kedvsesek egymáshoz (ami már önmagában nagy szó, mert ma már az is ritka, h normálisan egymással beszélgető embereket látunk...). Na, és az út során megtudtam, h a néni 83 béves, a bácsi meg 63. És elég lenyűgőző volt, ahogy viselkedtek, ahogyan bántak egymással. Nem hiszem, hogy olyan közeli ismerősök lettek volna. De az a tisztelet, az a jómododr, az a megbecsülés, amit tanusítottak a másk iránt...eléképesztő volt..Mondom a példát. A néni mesélt valamit az unokáiról, és mondta, h ő már milyen öregnek érzi magát, hiszem mindjárt dédunokái is lesznek...erre a bácsi a következőt mondta: Jajj, ne mondjon már ilyet drága! Maga egy üde jelenség...egy harmatos virágszál...s én nagyon boldog lennék, ha nekem dédunokám lenne.*Mindezt olyan nagyfokú nyugalommal, tisztasággal, és "valósan" mondta..hogy amíg hallgattam vmi csodaként éltem át én is szinte...el sem hittem, h ilyen van..hogy ilyen létezhet még, mégha csak időseknél, s náluk is csak ritkán lehet ilyet tapasztalni...de annyira j volt...látszott rajtuk a jóság...a tisztaság...az, h mily csodás emberek is ők..*És azt hiszem, ezek azok amik a mai fiatalokban nagyon nincsenek meg...méghogy ilyen...már az is csoda, ha minimális fokú tisztelet van bennük...és ez annyira elkeserít engem, h sírni tudnék...És annyira látszott, h a bácsi mindezt őszintén mondta, és annyira jól esett a néninek. Nem emlékszem mit is mondott pontosan, de szépen és udvariasan válaszolt neki..
2010. jún. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 A kérdező kommentje:
remek.
2010. jún. 5. 20:21
 37/63 anonim ***** válasza:
0%
szar vagy barátom :)
2010. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
89%

Pont a múltkor beszélgettem egy ilyen sráccal, és annyira megnyerő volt, hogy hihetetlen. Hidd el, vannak olyan lányok, akiknek pont az ilyen alkatú srácok jönnek be! Annyira közvetlen és segítőkész volt mindenkivel, hogy csak néztem. Szóval nem az számít, hogy hogy nézel ki, hanem hogy érzed magad a bőrödben! Egyébként a sport is sokat segíthet, sokkal jobb lesz a közérzeted, és magadat is jobban elfogadod, hogyha most nem. Az egész csak hozzáállás kérdése!


17/L

2010. jún. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
0%

Előző vagyok. Megis mondom, miért.


Amit belinkelte előző kérdést, valószínűnek tartom, hogy azt is te irtad ki.


Annyira gáz, hogy itt sajnáltatod magad. 23évesen nem volt bnőd. És? Hova szarjak? Az már gázabb, hogy nem teszel ellene semmit. Legalább kezdj ki vmi ocsmány csajjal és dugd meg, attól lesz önbizalmad.

De így, hogy itt töltöd az időd egy anonim oldalon és minden kérdésedből sugárzik az ön becsmérelés, számomra evidens, hogy genetikai hulladék vagy.


Tehát visszatérve az előző kommentemhez: szar vagy.

2010. jún. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 A kérdező kommentje:
OK.csak nem a kérdésre válaszoltál.
2010. jún. 5. 20:31
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!