Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek 23 éves koráig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek 23 éves koráig nem volt barátnője (főleg vékony testalkat miatt) annak már nem is lesz. Igaz?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 17:13
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 alf ***** válasza:

Ne hülyéskedj ,persze, hogy lehet, az én szüleim pl 25 évesen ismerkedtek meg, apám nem volt előtte senkivel, és 2 gyerekük van, 40 éve együtt vannak.


Ilyen törvények nincsenek.


Amit tanácsolni tudok, hogy változtass az életeden, és az önképeden, ha tudsz.

Ha hosszú hajad van, vágd le, ilyesmi, azért, hogy úgy érezd, megváltoztál, és belásd, nem vagy egyenlő azzal, ami a külsőségekből látszik.


Legyen önbizalmad változni, és mosolyogj sokat, a csajok buknak a mosolygó, önbizalommal telt srácokra.


Az izmoknak ehhez semmi köze, az 100%, én is vékony vagyok (194 cm/ 74kg)

2011. jan. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
én 19 éves vagyok, nagyon helyes vagyok mások szerint, izmos vagyok egy kétajtós szekrény,, és még sincs barátnőm:) hoppá... kezdjél el protein csokit enni, ha rendszeresen eszed akkor felfog rád dobni, én is vékony voltam és amióta eszem, azóta nagyon széles lettem, és a karom is elkezdet nőlni, nem is kicsit... amúgy csináltass divatos frizut, és zselézd be, engem amikor megláttak a lányok olyan frizuval, elkezdte az egyik lány -most már az ENYÉM VAGY! :$ plussz átölelt, ..hú lestem akkorát, és a java csak ezután jött amikor a lány osztálytársaim megláttak... tehát, ha már vágatsz egy menő frizut akkor már esélyesebb :) most az mivel jobb hogy sajnáltatod magad? nekem se volt barátnőm, aztán összejött, nem voltunk valami sokáig együtt de érted összejött, és sovány voltam még annó... és hallod nem a testalkatom miatt jött össze, hanem a kisugárzásom miatt, mert lehet hogy régebben vékony voltam, de volt egy szép kisugárzásom (arcom) a lányok szerint, és még általános sulimba is sovány voltam, és volt pár lány akinek tetszettem, sőt most is van egy lány akinek tetszek... szóval ne sajnáltasd magad haver, vedd a kezedbe az irányítást és ne másoktól várjd a csodát...
2013. júl. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
amúgy elég hihetetlen hogy felnőtt 23 éves ember létedre ilyen hülye felfogásod van már bocsánat, de ez az igazság,
2013. júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!