Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek az érzés ellen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az érzés ellen, hogy nem vagyok elég jó a barátomhoz?

Figyelt kérdés

Neki eléggé bejött neki az élet, jól keres, jól működő vállalkozása van, ért is hozzá, felnézek rá. Én ezzel szemben még csak most kezdtem az egyetemet és jelenleg annyira haszontalannak érzem magam mellette, hogy kvázi semmit se csinálok (illetve tanulok, de neki ez alibinek tűnik sokszor). Ő állandóan pörög, mindenhol a legjobb oldalát tudja mutatni, van ideje és energiája edzeni, nagyon karban tartja magát. Én ezzel szemben sokkal kevésbé vagyok rendszerezett és motivált, kicsit talán az a lassabb életvitelű, nyugisabb természetű vagyok. Emiatt is van rossz érzésem, hogy amíg ő megcsinál 5 dolgot, addig én az első feléig jutok csak el.

Rengeteg barátja van, jó kapcsolatai, jó családja... ezzel szemben nekem nem túl stabil a családi hátterem és a barátaim köre se olyan széles .


Úgy érzem, ő mindenben jobb, mint én, és néha nem értem, hogy miért engem talált meg... persze, tudom, sokan lennének a helyzetemben, és miért panaszkodok, miközben jó dolgom van... de ha ilyen nyomasztó érzések kavarognak bennem, akkor nem olyan jó ez.


Ami még ide tartozik, de zárójeles, hogy mivel tanulok még, csak alkalmi munkáim vannak piti pénzért, ezért a barátom fizet mindent, de ráadásul durvább összegeket is, mert megteheti. Kicsit kezdem ezt az "eltartó-eltartott" érzést érezni kettőnk között és nem kellemes ez, mintha függnék tőle anyagilag. Pl el akar vinni nyaralni, ami tök jól esik, de valahogy pofátlanságnak érzem, hogy ennyit költsön rám. Nekem nincs kb egy fillérem se, amit nyaralásba tudnék tenni, mert amit keresek pénz, az csak pont arra elég, hogy nap közben kaját vegyek magamnak, esetleg 1-1 mozi vagy ruha vagy ilyesmi. Egyébként itthon élek a szüleimmel, ők tartanak még el, de nem élünk nagy lábakon.


Szóval olyan érdekesen érzem magam...


Nem tudom, hogy mit tegyek a kisebbségi komplexusom ellen, de rosszul érzem magam tőle. Ti jártatok hasonló cipőben? Mit tanácsoltok?


2017. dec. 29. 00:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Élvezd, mert ilyen csak 1x van az életben. És teljesítsd minden kívánságát :)
2017. dec. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1, Pont azt akarom elkerülni, hogy ilyen alávetett legyek, aki mindig lesse minden kívánságát.
2017. dec. 29. 00:54
 3/12 anonim ***** válasza:
Előhoztad már a témát neki? Beszéljetek róla
2017. dec. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
Hosszútávon nem egészségesek az ilyen nagy társadalmi egyenlőtlenségek.
2017. dec. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mégis téged választott, így szeret ahogy vagy. Majd alakulsz te is. Anyagi szempontból
2017. dec. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Óó,újabb menő vállalkozó férfi-egyetemet most kezdő látszatkomplexusos lány felvág a pasijával felállás..annyiszor írtak már ki hasonló kérdést, hogy erre külön létre kellene hozni egy sablon választ, aztán ctrl c ctrl v..
2017. dec. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Esetleg tanulhatnal tole, itt a remek lehetoseg. Az onfejlesztes nem ciki, nem kotelezo egy szetszort, punnyadt alaknak maradni.
2017. dec. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

"Pont azt akarom elkerülni, hogy ilyen alávetett legyek, aki mindig lesse minden kívánságát."


Jobb ha elengeded, csak vissza fogod húzni őt, pláne ha tudná még, miket irkálsz róla.

Tipikus modern nő hozzáállás, "ilyen alávetett legyek"

Ez menőbb női körökben lenézendő?

Ciki háziasszonynak lenni, vagy mi?

Kérdés, kiknek akarsz megfelelni, feminista agyú turbóliberál értelmiségi libáknak, vagy a párodnak, aki szeret, és mindent megtenne érted...

2017. dec. 29. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8# Jobb, ha felebredsz igy 2018 elott meg, mert igen, ciki, es nem csak az ertelmisegi nok koreiben, hanem szinte mindenki koreiben, marmint 1-2 nyolc altalanost (se) vegzett csaladot leszamitva.

Altalaban a ferfiak sem tartjak sokra azokat a noket, akik mindent megtesznek nekik, ok lesznek a leghamarabb megcsalva. (Ezt nem en talalom ki, ha lenne rola statisztika, boven kimutathato lenne, hogy az alarendelt, eltartott noket kevesbe tisztelik es gyakrabban csaljak meg, mint egy fuggetlen, dolgozo not.)

2017. dec. 29. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha valaki fizetni akarja a nyaralást,egyebeket,hadd fizessen,mit kell ezen problémázni ? Ha meg csóró lenne,az lenne a gond.De jól írta 1ik válaszoló,hogy ez tipikus kérdés,meg felállás itt mostanság.
2017. dec. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!