Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen múlttal belevágnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen múlttal belevágnátok a családalapításba?

Figyelt kérdés
38f vagyok a párom 33n.11 éve vagyunk együtt,8 éve házasok. Volt már mindkét fél részéről megcsalás,de valahogy mégse váltunk el.Egy közepes,átlagosnak nevezném a kapcsolatunkat,úgy elvagyunk. Részemről az iránta érzett kémia már elég gyenge. A párom mostanában gyakran utalgat a családalapításba. Én is szeretnék gyereket,de nembiztos,hogy tőle,elég határozatlan vagyok. Biztos jó anya lenne,mert nagyon szereti a gyerekeket. Benne vagyunk a korban is már mindketten. Nekem a szerelem érzése hiányzik amit más nő meg tudna adni.De kitudja,hogy utána más is milyen lenne,lehet arra is ráunnék.
2017. dec. 30. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat, masra is raunnal, es mire megint odajutnal, konnyen 45 leszel.


Parod le fog lepni, ha valoban gyereket akar.

2017. dec. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Eddig nem akartál, hová akarsz már gyereket? Nagypapa sétáltatja az unokát? Ilyenkor már túl nagy a generációs szakadék.
2017. dec. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Lehetc de rajonnek egy ido utan hogy a kovetkezo sem jobb, csak mas. En azt mondom amig a bizsergesre eros igenyed van, lehet nem erdemes utjat allni, kerdes persze mit rugsz fel cserebe? Csak egy megunt langyos vizet, vagy egy jo baratot is, akivel egyebkent sokmindenben egyezel... stb.

33 -38 evesen meg nem vagytok lekesve szerintem ha valtani fogtok.

;)

2017. dec. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem lehet, hanem egészen biztosan ráunnál. Főleg, ha nem teszel a kapcsolatért megfelelő mértékben. Felnőtt emberként komolyan azon csodálkozol, hogy egyszer elmúlik a szerelem??? Wtf...
2017. dec. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Hozzáteszem, ha szerelemfüggő vagy, meg hasonló mentális gondokkal küzdesz, keress fel egy szakembert, mindenki jobban jár.
2017. dec. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nem dönthetünk helyetted. Én csak annyit javasolnék, ha a vége mellett döntesz ne húzd tovább, had mennyen az a lány és találjon magának egy olyan partnert akivel alakíthat ki közös családot, mielőtt még tényleg kifut a korból ő is. Várt már eleget szegény.
2017. dec. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerelem elmúlik, de itt már semmi nincs.

Tisztelet nuku, hűség nuku. csak ültök a pisis vízben

2017. dec. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!