Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek képes valaki ennyire megváltozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátommal nyáron szakítottunk, mert ő megcsalt. Ez augusztusban történt, túlzottan nem bántott meg a dolog. Persze, nagyon fájt, mert nagyon szerettem, de tudtam, hogy az egészet meg fogja bánni és sírni fog utánam. Ez így is történt, nem beszéltünk egymással 3 hónapig, aztán ő megkeresett engem, azzal, hogy megbánta a dolgot nagyon, és szeretné rendbe hozni. Én nem tudom mit gondoljak róla. Úgy álltam hozzá először, hogy hát, esélytelen. Viszont ő nagyon szerette volna, ha tud bizonyítani, és most azt teszi folyamatosan, bizonyítja, hogy megváltozott. Még mindig nem bízom benne, annyi történik, hogy beszélgetünk egymással, ha néha kiborulok a vizsgák miatt meghallgat, és támogat, próbál mindig felvidítani, próbál gondoskodni rólam. Sokszor mondtam neki, hogy nem tudom mi lesz ebből, nem tudom megígérni, hogy bármi lesz, vagy ha lesz is, azért is még rengeteget kell tennie, de azt mondta akármennyit dolgozik érte. Nem tudom mit gondoljak, mert lassan 2 hónapja beszélünk egymással, és néha már elgondolkodom rajta, hogy mi van, ha tényleg megbánta. Esetleg tapasztalata van valakinek?


2017. dec. 30. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Visszadumálja magát a bugyidba, de aki egyszer megtette az máskor is meg fogja jóeséllyel.
2017. dec. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Az emberek nem tudnak megváltozni hónapok alatt, ehhez akkor is évek kellenek, ha az érintett valóban meg szeretne változni. Az, ha valaki felismeri, hogy mekkora hülyeséget csinált, és vissza szeretné csinálni, az nem jelenti azt, hogy megváltozott, és adott helyzetben nem fogja újra elkövetni.


Ez az egész egy olyan hülye helyzetet eredményez, hogy benned valószínűleg mindig ott lesz a tüske, és a bizalmad meginog benned. Eddig lehet simán elengedted egy női ismerősével bulizni, találkozni, de most benned maradna a kétely. Még akkor is, alaptalan, ami pedig őt fogja zavarni.


Ő persze most megpróbálhat álombarátként viselkedni, ami akár működhet ilyen biztos távolból egy ideig, de meddig képes ezt fentartani. Szerintem egyszerűen csak vissza akar szerezni, és ha ez megtörtént, akkor szépen lassan visszaáll minden a régi kerékvágásba.

2017. dec. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Bizonyítsuk be, hogy ismét nincs igaza és félre fog lépni, adj neki egy esélyt.
2017. dec. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem érdemes több ok miatt sem:


Nem fog megváltozni, legfeljebb csak addig, amíg visszakönyörgi magát és nyeregbe nem érzi magát. Utána előbb vagy utóbb megint meg fog csalni.


De tegyük fel, hogy kap még egy esélyt, és nem is játsza el, hűséges marad. Te tudnál ennek ellenére még bízni benne? Ha igen, mennyire? Nem lebegbe mindig a levegőben és nyomná rá a bélyegét?


Nem fog szépen hangzani, de az igazság az, hogy az nem megváltozás, hogy most teper, lesi minden kívánságodat és bizonygat. Ez még csak kétségbeesett csicskulás, amivel igazából, nem csak saját magát, de téged is lealacsonyít.

A változás az egy mélyebb dolog.


"Már sosem lenne olyan" Az újrakezdések nem azoktak sikerülni.


Ha annyira erős egy kapcsolat, akkor az kibírja szüneltetetés, szakítás újboli összejövés stb, nélkül is

Balhé, veszekedés aztán megbeszélés, kibékülés árán, de együtt.

Mivel nem bírta ki, ezért nem olyan mély és erős és nem is érdemes erőltetni - idő kérdése, hogy mikor szakadna meg újra akár más okból.


Megbánta valószínűleg, de a fent kifejtett dolgok miatt ez kevés.

2017. dec. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Aki megcsal az nem szerelmes, innestől kezdve nincs értelme az egésznek. Addig lenne veled, amíg nem talál jobbat.
2017. dec. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hiányzik neki a puncid,plusz még nem talált más balekot,ennyi szerintem.
2017. dec. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Hány éves a barátod? Ha már felnőttetek, nem hiszem, hogy változna. Valami hiányzott neki a kapcsolatokból, ha ismét együtt lesztek idővel ismét hiányozni fog. Szerintem megcsalás esetén nincs gerince az embernek, mert nem volt képes lezárni veled a kapcsolatot és úgy együtt lenni mással, hanem nyíltan átvert. Helyedben nem adnék neki újabb esélyt, biztosan találsz olyat, aki megbecsül.
2018. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A válaszokból egyértelműen kitűnik,hogy aki egyszer eljátszotta a bizalmadat,az egyszer ismét megfog bántani.Szerintem ezt te is érzed.
2018. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ADJ NEKI EGY UTOLSO ESELYT, HA UJRA MEGTESZI, AZONNAL VEGE, TILTSD MINDENHONNAN LE ES VALTOZTASS TEL. SZAMOT IS
2018. jan. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!