Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, a férjem 30.

Én még tanulok, persze munka mellett, ő már végzett, diplomás. A munkahelyén van egy kolléganője, 25 éves. Fél éve került be, de máris főnökhelyettes.

Külföldön végezte a sulit, több városban élt és dolgozott. Csinos lány, és nagyon igényes. Mindig kosztümöt visel, a legdrágább ruhákat, táskákat hordja (Céline, és hasonló márkák), a legújabb telefonja van, látni rajta, hogy van pénze.

Hozzám képest nagyon felnőttes, mind külsőre, mind jellemre. Tegnap mondta, most ismerkedik, randira jár, de eddig nincs sikere, senki sem elég jó, pedig ő már komolyat keres.

A párom ugratta, flörtölt vele kicsit, aztán azt mondta, náluk ez normális, ne vegyem komolyan, együtt dolgoznak, ismerik egymást, nem akar tőle semmit.

A napokban viszont megmondta, én még elég gyerek vagyok.

19 éves korom óta külön élek, volt idő, amikor kettőnket tartottam el, ilyen téren önálló vagyok, nem elkényeztetett hercegnő, de igaza van, sok dologról gondolkozom még kislányosan, és nem vagyok karrierista sem. A lány, amikor a céghez került, az volt az első dolga, hogy kijelentette, neki a főnöki szék kell, vagy ha nem lehet, helyettes akar lenni, vagy megy máshová, kész.

Én ennyire nem tudok magabiztos lenni, vagy hogy is mondjam. Meg nem is vágyom ilyesmire, sokkal egyszerűbb vagyok.


Èrdekelheti az a lány, mert ő már nő és nem gyerek?

25-nek néz ki, nem 17-nek, és karrierje van, nem tanulmányai.


2017. dec. 30. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Eng zavarna ha a parom masokkal flortolgetne, sem ő, drm en tesszük soha. Szokott poenkodni csajokkal persze de csak ha vele vagyok, ez tuti.
2017. dec. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a párodnak imponál, szexinek tartja a határozottságát, ami veled ellentétes ebben a nőben.

Érthető, ha zavar ez téged, valószínű úgysem lesz semmi köztük, de csak mert a nő nem akarja veszélyeztetni a pozícióját.

2017. dec. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor a férjed miért vett feleségül egy kislányt?
2017. dec. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A nő miatt nem kell aggódnod, férjed neki túl kevés.

A házasságotok komolyságán elgondolkodhatsz, de ketten jobb lenne.

2017. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!