Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El hagyott a párom, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kmelinda25 kérdése:

El hagyott a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
8 ève vagyunk együtt a páromal,ez alatt született 4 gyermekünk.Tudom hogy gyorsan jöttek,de ez van.A legnagyobb 6 èves a legkisebb 6 hónapos,2 fiú 2 lány.Èn ugy éreztem hogy minden rendben van köztünk,voltak vitáink de soha nem mentünk szét 8 év alatt.Most 1 honapja hogy hirtelen itt hagyott ,egyszerüen nem értem az okát,de hozzá teszem hogy azota is haza jön csokolgat és minden alkalommal el mondja hogy mennyire szeret.Akkor mért nem jön haza???
2017. dec. 30. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hova költözött?

Van valakije?

Csak szó nélkül lelépett? Vagy vita miatt?

2017. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt mondja hogy egy baràtjànàl alszik,én nem tudok rola hogy lenne neki valakie.Nem volt vita anyit mondott idő kell neki
2017. dec. 30. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hova költözött? Miért? Tőle megkérdezted? Mit mondott rá?
2017. dec. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Sok a 4 gyerek. Terveztétek őket? Ő is akarta mind a négyet?
2017. dec. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez kívül allóként is furcsa.

Én másik nőre gyanakodnék.

Ismered azt akinél alszik?

2017. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4# Igen ő is akarta őket. 5# igen ismerem de soha nem voltunk jobban.
2017. dec. 30. 21:55
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Néha a férfiak életében eljön egy-egy ilyen komolyabb törés. Sajnos sok minden okozhatja ezt, anyagi gondok, párkapcsolati problémák, rossz baráti társaság...stb. A legjobb amit ilyenkor tehetsz az, ha hagysz neki időt és nyugalmat, bár a te esetedben tényleg aggasztó az, hogy nincs otthol hanem valami barátjánál van. Sajnos te ebbe nem igazán tudsz beleszólni, a férfinak kell erősnek lennie és elhatároznia magát. Beszélnetek kellene őszintén arról, hogy mi váltotta ezt ki a párodból. Szurkolok neked, mert 4 picivel nagyon nehéz lenne egyedül.
2017. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!