Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meghízott a barátnőm. Járt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghízott a barátnőm. Járt már valaki így? Nők, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Mindketten 26 évesek vagyunk, 6 éve vagyunk együtt.

Amikor összejöttünk 60 kg volt a 160 centijéhez, amellyel pont ideális volt az alakja.

2 éve el kezdett hízni és most 75 kg-nál járunk. Néha lemegy 74, sőt 73 kilóra, de gyorsan visszajön.

Mindig mondja hogy na majd most elkezd fogyókúrázni, holnaptól mozog stb. Csak hogy sosem jön el a holnap. Mindig hívtam hogy jöjjön el velem sportolni, de nem akart. Szeretett volna otthonra eszközöket, hát vettünk. Szivacs, súlyzók, szobabicikli, eliptikus tréner. Az elmúlt 1 évben kb 80-90 ezret ráköltöttünk ezekre, kb 2x ha használta őket. Eladni persze nem lehet őket, mert "attól hogy most nem használja, később még fogja".

Ezzel szemben én már 18 éves koromtól járok kondiba heti 3-4 alkalommal, figyelek az étkezésemre, kifejezetten izmos vagyok, tehát nem csak prédikálok a semmibe.

Szexuálisan nem tartom annyira vonzónak mint régebben. Ezért most felszínes lennék?

Hogy vegyem rá a fogyásra? Nekem 65 kilósan is tetszett, nem kell hogy lemenjen 60-ig.


2017. dec. 30. 23:12
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
92%

Az a 10 kg kb fél év alatt le menne. Sőt még meg sem kellene erőltetnie magát. Megértem hogy zavar. 15 kg azért jócskán meg látszik.

Én egy év alatt fogytam közel 30 kg-ot. Tudatos étkezés, edzés. Csak kitartás kérdése.

Szóltál már róla, hogy zavar?

2017. dec. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
86%

Volt egy ilyen barátnőm. Néha rákérdeztem nála az elején, hogy nem hízott egy keveset, de mindig letagadta. Aztán egy idő után tagadni sem bírta. 156cm/70 kiló.


Nem tett jót a kapcsolatunknak, főleg, mert kiderült, hogy nem egészségügyi okai vannak, inkább csak unalmában eszik.

2017. dec. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem éreztesd vele, hogy a vékonyabb lányok jönnek be. Persze ne bántsd meg. Pl. Filmben láttok egy olyan testű lányt mint amilyen volt, akkor mondd azt hogy pl. milyen szép ez a lány hasonlít rád.. vagyis mikor még soványabb voltál. Vagy valami ilyesmi. Egy idő után talán észreveszi magát.
2017. dec. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
92%

jah, és az otthoni edzőcuccok az emberek 99%-nál a felesleges holmi kategóriát képviselik. Majd holnap használom mondat.



Kell egy jó dietetikus, és egy edzőterem bérlet

2017. dec. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim válasza:
93%
Szerintem mondd meg az igazat, de ne túl sértően. Azt hogy zsexuálisan nem vonzz annyira azt nem említeném, mert az rányomhatja a bélyegét a későbbi kapcsolatotokra...Ha szeret, akkor tenni fog ellene. Az írásod alapján nem gondolom, hogy felszínes lennél, különben nem rágódnál ezen ennyit, hanem keresnél egy vékonyabbat... 30/N
2017. dec. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
24%
A melle is nott?
2017. dec. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
28%
Hogy jött ki ez a sok dolog 80-90 ezerből? :D Kamu a kérdés. Én itthon edzek, és tudom, mennyibe kerülnek ezek a dolgok.
2017. dec. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
92%

Ismerős a helyzet, csak nálunk én vagyok a lány, és a párom hízott 30 kilót...


Nem is uyganaz az az ember külsőre, fel sem ismerné senki a 6 évvel ezelőtti képeken. Ja, és mi is 6 éve vagyunk együtt.. :)


Szerintem: mondd meg neki egyenesen, próbáld nem bántóan, de határozottan elmondani a lényeget: jobban vonzott régebben, és a túlsúly kicsit zavar. Szereted őt, de úgy érzed, hogy hatással van a szexuális vonzalmadra a túlsúly.


Én is rosszu éreztem magam, nem is mertem szólni, mikor kérdezgette is, amikor egy vékony ember mellettem 30 kilóval meghízott, és pocakja lett..

Én is ezen örlődtem, hogy most felszínes vagyok, amiért nem kívánom őt? De hát nem kívánom!

Erről nem tehetek. A szex le is csökkent az elmúlt évben már, és már ő sérelmezi leginkább.


Szóval jeleztem a dolgot, hogy ez is szerepet játszik benne és nem a libidóm alacsony, mert a szexre meg közben van és lenne is igéynem, ez van.

Én sem azt akarom, hogy legyen piszkafa mint 6 éve, elég egy 10-est is ledobnia és még akkor is normál alakja lesz.


Viszont aikor kolyan mondtam meg be is sértődött, hogy már évek óta iylen, akkor miért nem mondtam korábban..

Hát ezért. Nem akartam megbántani, és felszínességnek is tartottam én is az egészet.

Pedig nem az.


JA és a szex igenis fontos része egy normális kapcsolatnak, szóval szólj neki mindneképpen, hogy ezen ne múljon. Nálunk már kb havi 1x van szex..

Ha ez így marad, szerintem a 7. év-et nem érjük meg, mert hazavágja a kapcsolatot.. :/

N

2017. dec. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy jött ki ez a sok dolog 80-90 ezerből?"


vannak piszok olcsó edzőcuccok, gépek is.


Persze hajszál vékony lemezből hajtogatva, olyan csapágyakkal, hogy 3x használod már kotyogós lesz, alkatrész meg nincs hozzá... de nem gond, mert a legtöbb vásárló max úgyis 2x használja :)

2017. dec. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
14%
Tedd ki, az ilyen nők tunyák.
2017. dec. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!