Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről ez elmélet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről ez elméletről?

Figyelt kérdés
Több külföldi oldalt is olvastam ezzel kapcsolatban. A téma röviden annyi, hogy tudósok szerint a nőkbe az van genetikailag belekódolva, hogy utálják a saját fajtájukat, ide vezethető a túlzott exogámiájuk is, és a saját fajtájukból származó férfiakkal szembeni sokszor irreális magas elvárásaik is ebből származnak, állítják a tudósok. Persze, lehetne kérdezni, hogy akkor a legtöbb nő miért választ mégis azonos fajtájú párt magának? Ennek főleg gazdasági okai vannak, ma még mindig a fehér férfiak vannak legfelül a gazdasági létrán, és mivel a nőknek mindennél fontosabb az anyagi biztonság, ezért választanak ösztönösen mindig pénzes férfit maguknak. A másik oka pedig a társadalmi elvárások, mert még mindig nem teljesen elfogadottak a kevert párok/házasságok nyilvánosan, bár nyugati országokban egyre több ilyen van évről évre, erről hiteles statisztikák vannak. És mielőtt bárki nőgyűlölőnek bélyegezne, nem én állítom ezeket, hanem tudósok és a témával foglalkozó szakemberek. Engem csupán tudományos oldalról érdekel ez a téma, mert régóta érdekel a nők természete.

2017. dec. 10. 16:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mond valamit számodra az áltudományos propaganda fogalma?
2017. dec. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Menj el orvoshoz.


Komolyan.

2017. dec. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 SousVide ***** válasza:
100%

Több külföldi oldalon is olvastam arról, hogy a föld valójában lapos, és a NASA évtizedek óta átver mindenkit.


Szerintem ez kb 1000x annyi oldalon jelent meg, mint a fenti elmélet.

2017. dec. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Brit tudósokról van szó? Az biztos nagyon hiteles. Linkeld már légyszi, hogy melyik folyóiratban publikálták ezt a kutatást.
2017. dec. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Ez egy baromság. Senkibe sincs belekódolva semmi olyasmi, hogy utáljon valamit, legföljebb az állatok a számukra mérgező táplálékot.

Én egyáltalán nem vagyok fajgyűlölő de szexuálisan csak is és kizárólag fehér férfihoz tudok vonzódni. Nem azért mert ez van belém kódolva, hanem mert ismerek épp ázsiai, afrikai stb embert és egyszerűen idegen a testszaguk és nem jön be a bőrszínük. Jó haverok vagyunk, de semmi több. Ami az anyagi biztonságot illeti, az minden épeszű embernek fontos, de az értelmesebbje ez önmaga próbálja elérni.

A női elvárások pedig nem magasak, hiszen nem várnak mást, mint egy férfias férfit. Persze vannak egyéni elvárások, de mindez amit leírtál egy tudománytalan hitvány vacak, amivel a lúzerek próbálnak takarózni.



Érdekel a nők természete? Ismerkedj meg velük,barátkozz velük össze, beszélgess velük.

2017. dec. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ajánlom Orville Lloyd Douglas könyveit is ebben a témában. Sok témával foglalkozik, többek között ezzel is. Az Ő regénye alapján készült a többszörös Oscar díjas Moonlight című film.
2017. dec. 10. 16:51
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az erővel hihetsz az Alien vagy a predator létezésében is, arról is szól könyv és film.

Tudósok viszont azt figyelték meg, hogy sok pár arca nagyon hasonlít, vagyis pont a hozzá hasonlót tartja vonzónak.

Ez egy frusztrált fekete fickó, aki gyártott egy gagyi elméletet, hogy miért nem kap fehér puncit.

2017. dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, én nő vagyok és nincs szükségem arra, hogy kétes hátterű könyveket olvassak ebben a témában. Tanultam viszont pszichológiát és segítő foglalkozásom van, sok nővel beszélgetek és bízvást állíthatom, hogy ez az egész amit állítasz úgy hülyeség, ahogy van.
2017. dec. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kérdező: és hogy illenek az elméletedbe azok a nők, akik kifejezetten fekete (afrikai) férfit választanak életük párjának, mert az annyira bejön nekik?


Ismerek legalább 3 ilyen nőt, és nem afroamerikaiakról beszélek, hanem teljesen átlagos, sőt európai szemmel nézve átlag alatti anyagi helyzetben lévő afrikaiakról.

2017. dec. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#9 Ez csak igazolja az elméletemet, hogy a saját fajtájukból valókkal főleg az anyagi haszonért ismerkednek. Más rasszból való férfiaknál viszont nem számít nekik az anyagi, mert amúgy is vonzódnak hozzájuk, de a fehérekhez csak a pénzért. A könyvben is pont ez van leírva.
2017. dec. 10. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!