Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelent valamit ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit ha a párom sosem mondja, hogy szeretlek? De még ha én mondom, akkor se mond rá semmit.

Figyelt kérdés

Tehát pl. mikor megölelem vagy valami és mondom hogy szeretlek, akkor annyit mond csak hogy oké, vagy rendben, vagy próbál vicceskedni hogy "higyjem is el?"

Ha üzenetben írom neki akkor is mintha meg se látná. Pedig nem mondom neki olyan sűrűn én sem.

Én úgy érzem minden okés a kapcsolatunkban, de ez talán jelentené azt, hogy mégsem?

Amúgy romantikus alkat ha olyan kedve van. És 4 éve vagyunk együtt, régebben mondta is hogy szeret. De az elmúlt 1-2 hónapban szinte egyszer sem.


Nem akarok nagy jelentőséget keríteni ennek mert ez csak egy szó, de azért mégis.. ti mit gondoltok?


22/L

(Ő is 22)


2017. dec. 30. 23:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
Nem mindenki szereti ezt mondani, meg azt sem, ha ezt mondani kell. 22 évesen ezt már tudhatnád. Nyilván p máshogy fejezi ki az érzelmeit.
2017. dec. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Az kérdés más változás is van?

Ridegebb, közönyösebb, távolság tartóbb?

A tettek a fontosak, nem a szavak.

Azt figyeld meg. Ölelt e, intimitás van e még.

2017. dec. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Amúgy van intimitás csak ez bánt eléggé. Hogy pl. Ágyban is átölelem és mondom hogy jajj úgy szeretlek. És akkor csönd és csak annyit mond hogy "hát jól van". Most legutóbb mikor ez volt nem szóltam semmit hanem hátat fordítottam, és mondta, hogy "most megsértődtél?"... szóval ő is tudja, meg hát nyilván tudja.. én még egy "én is"-nek is örülnék.. de soha semmi reakció. Magától meg főleg nem mondja soha. Egyszer mondaná magától már komolyan annyira jól esne lehet meg is hatódnék... :/ eléggé érzelmes típus vagyok.
2017. dec. 30. 23:42
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

De ő magától megöli, oda húz?

Vagy csak hagyja? Magától meg csókol? Odahúz? Vagy apró érintések? Persze ez mind öngmagától

2017. dec. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Jeszus. Most olvasom mit írtam.

Bocsánat. Autokorrekt.

*megölel

2017. dec. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%
tehát amikor megismerkedtetek már akkor is ágyba mentél vele szerelem nélkül (legalábbis az ő részéről nem volt). magadra vess
2017. dec. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Igen, meg szokott ölelni magától, alvás közben is, meg úgy játékosan is.

Bár ez a másik, csókot sem ad magától egy jó ideje. Csak amikor szeretkezünk. Más gesztus meg nincs, amitől mi több lennénk mint barátok. Azon kívül hogy néha vesz nekem egy energiaitalt vagy egy Snickerst..

Nem értem a férfiakat. Tudom hogy nehezebben mutatják ki, de 4 év után fura hogy most hirtelen én bókolok neki (ő nekem soha), meg én mondom hogy szeretlek, meg én küldök neki szivecskéket mikor hiányzik. Pár éve fprdítva volt. Pedig nem nagy dolgok csak szerintem egy kapcsolatban mégis alap dolgok amiket legalább viszonozni lehetne néha. Szerintem. És most ezt le is írtam neki de csak megsértődött hogy hülyye vagyok és elköszönt... de személyesen is szóba hozom neki szerintem majd.

2017. dec. 30. 23:55
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
már kihűlt a szerelem 4 év alatt, már csak szexre vagy neki
2017. dec. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Az baj, hogy igen ez az elhidegülés.

Üljetek le, közösen beszéljétek meg. Ne hagyd, hogy kihúzza magát és sértődést játszva otthagyjon.

4 év után ennyi jár.

Ezt csak közösen tudjátok megoldani. Az sem járja, hogy csak akkor ölel meg amikor neki van igénye rá. Nincs a te szükségleteidre tekintettel.

2017. dec. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anno a párom azért nem mondta ki mert valójában már nem szeretett. Magától sosem ha én mondtam akkor annyit mondott hogy én is...de azt a szót nem mondta ki. Csúnya szakítás lett belőle
2017. dec. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!