Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem bír normálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem bír normálisan viselkedni a párom meg felhúzza magát?

Figyelt kérdés
Nem tudom leszoktatni arról az egyik barátomat,hogy NE szólítson "kicsimnek" és "bolyhoskának". A rendes nevemen ritkán szólít. Ezt a két becenevet rám aggatta pár évvel ezelőtt és azóta így szólít csak. Sokáig nem találkoztam vele,csak fél évente,de telefonon néha azért beszéltünk. A párommal kerek 1 éve vagyok együtt. És most sikerült bemutatnom őket egymásnak,mert eddig a távolság miatt csak azért,hogy ők ketten megismerjék egymást..nem jött el. De most itthon van pár hetet a szüleinél. Utána megy vissza Bécsbe. Szóval találkoztak és akkor hallhatta a párom,hogy a barátom nem a nevemen szólít. Elhiszem,hogy picit zavaró lehetett. Pedig a barátomat külön kértem telefonon,hogy legalább most hanyagolja a "neveimet". Amikor a párom rá förmedt,hogy a nevemen szólítson azzal csak azt érte el,hogy cukkolni kezdett a barátunk mindkettőnket. Nem gyerekes módon. Inkább alattomos módon,nem feltűnően,de hergelni próbálta a páromat. Vacsorázni voltunk amúgy. Egy étteremben és később jött a páromnak két barátja is meg nekem a nővérem. Így "nagyobb" közönség előtt kezdődött el a szócsatázás. Ami odáig fajult a párom és a barátom közt,hogy nekem kellett leállítanom őket. Utána mindenki befogta. De itthon azért,ment a veszekedés az nap este. Még karácsony előtti napokban történt ez. Azóta már azthittem jegeltük a témát,de tegnap amikor felhívott a barátom telefonon..és a párom tudta kivel beszélek. Utána megjegyezte,hogy mennyire nem szimpatizál a barátommal, egy öntelt beképzelt tahó, nagyképű, stb. Ami nem igaz, csak nem ismerik egymást. Azthittem normálisan tudnak majd beszélgetni. Miért rajtam csattan az ostor? Hol rontottam el? Egyáltalán az elkövetkezendő időkben ha esetleg találkoznánk még 3-ban vagy nagyobb társaságban akkor mi lesz? Mit csináljak majd?
2017. dec. 31. 15:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
57%
Mármint a pasibarátod?
2017. dec. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen. A férfi barátom meleg. Nem hetero.
2017. dec. 31. 17:34
 13/16 A kérdező kommentje:
Igen,biztos,hogy meleg. Ő maga mondta és volt is neki már párkapcsolata. De ha hetero lenne az sem érdekelne. Csak akkor zavarna,mert fura lanna ha becézgetne. Mindazonáltal nem minden férfi akarja megkettyinteni a nőnemű barátját.
2017. dec. 31. 17:37
 14/16 anonim ***** válasza:
73%
2es vagyok ismét. Teljesen mindegy, milyen szexuális beállítottságú a "barátod." Csúnyán bekavar a párkapcsolatodba. Érdemes lenne elgondolkodni, mennyire van rendben a párkapcsolatod. Ha egy harmadik valaki meg tudja zavarni, az egy vészjelzés. A haverodról továbbra is azt gondolom, hogy meg kellene szakítanod vele a kapcsolatot. Egyrészről nem tisztel, másrészről direkt feszkót generál.
2017. dec. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
59%

A párod kicsit sérült mentálisan, eddig nem tűnt fel?

Meg gondolom, azt gondolta, ha "ráförmed" wgy kis homárra, akkor nagy macsó lesz.

De a másik meg szimplán hülyét csinált belőle.

2017. dec. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
45%
Tök mindegy, milyen szexuális irányultságú a haverod. Akkor is egy mocskos kis szemétláda, ha direkt bekavar egy másik kapcsolatba. Nekem van évtizedes ellenkező nemű barátom, hát ne haragudj, de kérnem sem kellene, hogy ne hozzon hülye helyzetbe. Mivel nem akar nekem rosszat, ezért normálisan viselkedik. Ez a kis ha erod szimplán egy büdös bunkó tapló idióta.
2018. jan. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!