Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy is van ez, amit az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez, amit az egész nap a gyakorin siránkozó fiúk előadnak, hogy a csajoknak csak a jó fizetésű pasik kellenek?

Figyelt kérdés

Hogy gondolják, hogy a pasi nyomja a húszezreseket a csaj kezébe minden hónapban? (biztos van ilyen is, szőke plázacica-pancser felállás, de az meg is érdemli akkor) Én 350-et kerestem, tudom nem kiemelkedő, főleg a fővárosban, ahol egy jó szakmunkás is keres ennyit, (de olvastam itt már olyat, hogy azért nincs csaja, mert hogy ő nem 300 ezret kereső programozó) de amikor volt barátnőm, akkor azon kívül, hogy ismerkedési fázisban meghívogattam a randikon dolgokra, meg szülinapjára, karácsonyra meg ünnepekre vettem neki ajándékot különösebben nem járt semmi nagyobb kiadással. És itt sem gyémánt gyűrűkre kell gondolni...

Vagy ezek a fiúk alapból ilyen Zimány Lindákra csorgatják a nyálukat, akkor mit csodálkoznak?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Az ilyen kérdésektől például agyfaszt kapok. Hogy lehetnek ilyen önsajnáltató emberek férfi létükre?



2018. jan. 1. 22:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek a kérdéseknek a 90%-át valami "balázska" írogatja ki állítólag.
2018. jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Lindusra már senki sem csorgatja a nyálát, szanaszét van esve az arca. Ahogy Sebestyén Balázs mondta: "már csak nyomokban tartalmaz Lindát". :D
2018. jan. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
7%
"Ezeknek a kérdéseknek a 90%-át valami "balázska" írogatja ki állítólag." Azt a kérdést nem én írtam ki.
2018. jan. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát az biztos, hogy 10-bő legalább 7 ugyanaz az ember... :-)
2018. jan. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
5%
Kérdező! Ok nem költessz a lányra. El tudtok menni wellneszezni, nyaralni kűlföldre ki ki fizeti a maga részét,normális autóval furikázod amit fel tudsz tartani, van esélyed normális lakás vásárlására vele, bérelsz egy normális lakást ami izlèsesen be van rendezve. Röviden nem fogod majd vissza, bármit kitalál meg tudjátok venni.
2018. jan. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Sokkal könnyebb ezt mondani, egymást hergelni fórumokon, és a nőket gyűlölni, mint magukba nézni és rájönni, hogy valószínűleg más hiányosságaik vannak. Meg tényleg mellőz a dolog minden logikát, hiszen ha valakit zvarnak pénzéhes nők, akkor minek jönnek velük össze? Miért olyanokat keres? Vagy nem is talál mást, mert az ország összes nője a pénzre hajt? Ott, ahol az ország elég nagy része él szegénységben és a középosztály eltűnőben van?


Az meg külön vicces, hogy fel sem merül, hogy a nők is kereshetnek sok pénzt :D

2018. jan. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
# 4/6: "Hát az biztos, hogy 10-bő legalább 7 ugyanaz az ember... :-)" --> Lehetséges :D
2018. jan. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
26%

# 6


Ha meg a nő keres jól, akkor karrierista, csak olyannal jön össze, aki menedzser, 2x annyit keres nála, nem pedig melóssal :D

2018. jan. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

8: Szóval ha egy nő sokat keres, akkor karrierista. A sokat kereső férfiakra is ezt mondod vagy csak a nőket jellemzed így? Meg mivan, ha a nő menedzser? Akkor összejön a CEO-val, hogy nehogy felboruljon az egyensúly? Meg sem áll Bill Gates-ig? :D


Nem hiszem, hogy egy über senior accountant akármilyen nő a pénz miatt nem jön össze a melóssal, annak más az oka. Főleg, hogy ha egy melósnak egy pici érzéke is van az önmenedzseléshez és nem dolgozik szarul, akkor nagyon jól tud keresni.

2018. jan. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%os ne legyél már ennyire sötét, szarkazmusról hallottál már?
2018. jan. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!