Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok vagánykodni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok vagánykodni a kocsimmal meg az egzisztenciámmal? Nekem úgy tűnik, lópikulát sem ér az egész a csajoknak

Figyelt kérdés

Sosem vagánykodom direktben, nem csinálok feszítős képet az autóval, nem mondok ilyet direktbe egy csajnak, hogy nekem amúgy van saját egzisztenciám, pénzem stb.

Mégis amikor csak úgy véletlenszerűen megvillantom, hogy érted tudok menni a randira kocsival, vagy hogy külön élek a szüleimtől, no szobatárs, no lakótárs, enyém az egész kégli.. egyszerűen nem reagálnak erre. Szóval nem nő a vonzalom egy cseppet sem, nem is csökken, de valahogy úgy értem, hogy az egész nem jelent semmit.

Akkor most tényleg nem számít semmit, vagy csak én nem tudom ezt a csajoknak "jól eladni" ?


2017. márc. 19. 23:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
A pénzed használd fel egy arc-átültetésre, mert valószínűeg ronda vagy.
2017. márc. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Nyílván számít, csak messze nem anyit.

Ráadásul egy csomó egyéb tényező van még, pl. hogy te magad milyen ember vagy. Vagy egyáltalán magadat mennyire tudod eladni, de az sem mindegy milyen korosztálynál próbálkozol.

2017. márc. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Bocs, kiegészítés: nem csak a korosztály nem mindegy, de az sem az adott hölgy milyen társadalmi háttérrel rendelkezik. Tehát alap elvárásnak számít-e az ami neked van, vagy épp ahonnan jött, ott mondjuk egy fél életet kell dolgozni azért ami neked van.

És azért az sem mindegy milyen körülmények között laksz. Egyáltalán normálisan van berendezve a lakásod? Vagy épp rendet tartassz? Tisztaság van? Családi házról vagy bérelt panelről beszélünk? Érted itt az árnyalatok is rengeteget számítanak ám.

2017. márc. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
A felvett jellemeddel van baj. Ezt a szóhasználatodból ès mondatszerkezeteidből ki lehet venni. A jellemed gondolati szokások alkotják. Minden gondolat ami az ènkèpet vèdi, táplálja, alakítja a jellemed rèszèvè válik. Szokássá válik. Változtasd meg ezt a magadról alkotott kèpet, kedvesebbre ès őszintèbbre, visszafogottabbra. Követni fogják a gondolataid ès megváltozik a jellemed. Ennyit tehetsz. Ha ezt hülyesègnek tartod, akkor senki sem tehet èrted semmit.
2017. márc. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Eközben egy 120 kilós, 30-as, mamahoteles, sörszagtól bűzlő, Borsod megyei munkanélküli pacák qrja a bombázó csaját a kisszobában. Na, igazságos az élet papamaci? :D
2017. márc. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Azért, mert az egzisztenciád és az autód csak plusz dolog, amúgy semmit nem számít ha alapból nem tetszel neki, vagy nem érzi jól magát a társaságodban...hacsak nem luxusautód van, menő vállalkozásod és többszintes családi házad, ebben az esetben bizonyos nőknél bevágódhatsz. Én amikor a barátomat megismertem, ő az apja 15 éves Peugeot-jával jött értem első randira, munkája sem volt, szüleivel lakott, de annyira jófej és édes volt, hogy ezzel vett le a lábamról :D Szóval inkább a személyiségedre gyúrj.
2017. márc. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Ez nálam nem számít semmit. Ha valaki szimpatikus a számomra nem lesz kevésbé az, mert nem egyedül lakik. Nyilván az kicsit kényelmetlenebb helyzet, ha nincs saját szobája sem, de mivel nekem van, így számomra ez sem jelent problémát. És ugyanígy ha valaki egyedül él nem lesz szimpatikusabb a szememben, ha amúgy a személyiségével nem igazán nyűgözött le. A kocsi az meg egyáltalán nem szempont nálam. Ha első randin valaki felajánlaná, hogy értem jön kocsival én elutasítanám, számomra ez kényelmetlen és nem szeretek olyan emberek mellé beülni egy kocsiba akiket alig ismerek.
2017. márc. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha azt mondod csak ugy "veletlenszeruen", hogy "nincs lakotars, nincs szobatars, nincs senki", akkor en arra gondolnek rogton, hogy celozgat ra, hogy csak szexet akar. Ez pedig nekem nagyon nem szimpi. Idegenek autojaba pedig nem ulok bele. Jah, es nekem is van egzisztenciam, tehat ettol nem fogom elveszteni az eszem, mert alap.
2017. márc. 20. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem ez nem számít egzisztenciának.


Bérelsz egy 20nmes kislakást és van egy ezereves suzuki swifted. Akár ezt is jelentheti. Erre nem fog veled csakúgy elmenni egy csaj. De ha előveszed a szöveg közben a bmw kulcsát és azt mondod, hogy gyere, menjünk fel hozzám, itt lakok a várban, jakuzzim is van. Na akkor már esélyes, hogy szex lesz.

2017. márc. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
9: BMW mára szerintem egy suttyó autó, inkább a szánalmas panelprolik használják, akik gyorsan akartak venni valamit, és azt hitték, hogy egy 10-15 éves nyugati autó majd puncivadásszá avanzsálja őket. Ha a két autó közül valamelyiket kéne választanom, akkor inkább a Suzuki!
2017. márc. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!