Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés

Pont karácsony előtt megismertem egy nőt. Egy teljesen hétköznapi helyzetből adódóan találkoztunk. Nagyon megtetszett és elhivtam randira. Minden jól alakult azt hittem lehet belőle valami. Aztán a nőnek iszonyú erős hangulat változásai voltak, elmondta hogy ezekre is szed gyógyszert meg másra is. Segíteni akartam neki hogy egyenesbe jöjjön. Aztán már engem is bántott sok mindenennel. Tönkre tette a karácsonyom és a szilvesztert is. Mondtam neki hogy fejezzük be mert nekem erre nincs szükségem. A végén úgy alakult hogy még én lettem a szemét. Nagyon bánt ami történt és nem tudom már hogy tényleg én voltam e a szemét vagy sem. A nő azóta letiltott mindenhol, semmi magyarázat vagy indok.

Aggódom is érte mert valószínűleg komoly problémái vannak. :( Mit csináljak írjak neki? Vagy felejtsem el? Csak magamnak ártok vele?



2018. jan. 2. 03:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, ne foglalkozz vele. Pont karácsony előtt ismerted meg, az szinte még 2 hete sem volt, és már itt tartotok. Az elején jól indult, az mit jelent? Hogy az első randi jól sikerült?

Minden bizonnyal vannak problémái, de ezekkel saját maga kell megbírkózzon, te szinte idegen vagy neki, ne akarj ilyesmit a nyakadba venni. Örülj, hogy hamar kiderült róla, hogy nem alkalmas normális párkapcsolatra, és még nem öltél a dologba sok időt, energiát, na meg érzelmeket.

Lépj tovább, annyi más lány van.

2018. jan. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én is így érzem. Csak iszonyú lelkiismeret furdalásom van, hogy "cserben hagytam".

De egyszerűen megmérgezte az életem ezekkel a negatív dolgokkal.

Az első pár randi jól sikerült, és talán túl gyorsan is haladtunk. Úgy voltam vele, ha normális nyugodt környezetbe kerül, akkor meg tud küzdeni ezekkel. de egyszerűen nem sikerült neki. 2 napig jól volt, aztán 3 nap agyrém.. És az a baj, hogy belőlem is kihozott minden negatív dolgot.

A legutolsó éjjel egy hangulatváltás után amikor sértegetett, és bántott, kértem hogy öltözzön fel és viszem haza. És onnantól már szinte nem is beszéltünk... Nagyon sajnálom őt mert egy jó ember alapvetően. És nagyon okos. De ezekkel a dolgokkal egyszerűen nem tud megbirkózni. :(

2018. jan. 2. 10:24
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy hibás, és szemét sem. De annak a nőnek komoly személyiség zavara van, pláne, hogy gyógyszerek mellett is ilyen erős tüneteket produkál (bár kérdés tényleg rendesen szedi-e), sosem lett volna ebből boldog kapcsolat.
2018. jan. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat. Igyekszem feldogozni valahogy. A dolog engem is visszavetett minden értelemben.

Esküszöm próbáltam neki segíteni, de képtelenség volt... :(

2018. jan. 2. 10:46
 5/17 anonim ***** válasza:
Szia! Te nem vagy hibás. Ő egy beteg ember. Mentálisan beteg. Próbáltál neki segíteni, de csak annak lehet aki elfogadja. Ő nem élt ezzel, így hagyd, ne edd magad rajta és főleg lelkiismeret furdalásod ne legyen. Magadat mérgezed ezzel. Engedd el, ez az ő harca, nem tiéd.
2018. jan. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm 5-ös válaszoló.

Sajnos nincs más választásom.

Tényleg szerettem volna segíteni, de nem engedte.

És nem lehet mindenkit megmenteni.

Nem szabad hagyni, hogy magával rántson.

Akármilyen rosszul is hangzik. :(

Köszönöm.

Mindenkinek ment zöld kéz.

2018. jan. 2. 14:01
 7/17 anonim ***** válasza:
Jó, hogy vannak még olyan férfiak, akiknek szíve is van. Én is elengedném. Ha nem kér a segítségedből hiába vagy jólelkű, nem tudsz segíteni. Becsülendő, hogy próbálkozol, de semmi nem ér annyit, hogy felőröld magad miatta. Szurkolok, hogy mihamarabb sikerüljön továbblépned.
2018. jan. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm 7-es válaszoló. Igyekszem.
2018. jan. 3. 11:47
 9/17 A kérdező kommentje:

Írtam neki végül is, nem tudtam megállni, kérdeztem mi van vele, hogy van.

Még ő van megbántódva, kértem tőle hogy esetleg beszéljük át mi történt.

De nem akar még találkozni sem...

Basszus még egy elmebetegnek sem kellek... :(((

2018. jan. 7. 17:24
 10/17 anonim ***** válasza:
Feleslegesen töröd magad utána, sose lenne ebből normális kapcsolat, csak vergődnétek. Keress inkább egy normális nőt.
2018. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!