Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek ezen túl?

Figyelt kérdés
Úgy érzem elbuktam. A párom kijelentette, hogy már nem szeret úgy mint régen. Szakítottunk is, de másnap megkeresett azzal, hogy úgy érzi rosszul döntött és próbáljuk meg megoldani a helyzetet. Azóta viszont nem bírom kiverni a gondolatot a fejemből, hogy nem vagyok elég jó neki, hogy nem tudom boldoggá tenni és az önbizalmam kb a béka segge alá került, vagy még annál is mélyebbre. Sajnos ez egy olyan probléma, ami egy csettintésre nem megoldható, így ez sem segít a helyzetemen, hogy most megpróbáljuk helyrehozni. Hogy tudnám ezt kiverni a fejemből? Úgy érzem nagyon megkeseríti a mindennapjaimat.
2016. aug. 18. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
a párod hibát követett el. ebből nehéz lesz kijönni. aki ilyet mond a másiknak, annak nagyon kell kaparnia, hogy helyrehozza, amit elrontott.
2016. aug. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ide együtt jutottatok és együtt is kell kijutni, ha szeretnétek folytatni!

Önmagában még nem jelent semmit, hogy nem úgy szeret, mint régen. Hogyan is lehetne ugyanúgy szeretni? Azóta gondolom már történt 1000 dolog. Sokféle szeretet/szerelem létezik.


Szóval szerintem szedd össze magad, ha ezt még meg akarod menteni! Itt az ideje bebizonyítani, hogy igazi férfi vagy, aki képes erős és érzékeny is lenni.

Ha pedig együtt nem megy, lehet segítséget is kérni. Egy párterápia például hasznos lehet.

2016. aug. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt hiszem az nem segítene a helyzetemen, ha azt próbálnám bizonygatni, hogy igazi férfi vagyok. Eddig úgy tudta, hogy nő vagyok, ha most azt kezdeném bizonygatni férfi vagyok lehet nem örülne neki. De jó, tudom nem voltam egyértelmű úgyhogy viccet félretéve...Sajnos voltak gondjaink az utóbbi időben igazából az én viselkedésemmel, amit nagyon sokáig nem mondott el és odáig fajult a dolog, hogy sokszor már csak úgy érezte idegesítem. Én persze ezen igyekszem változtatni, amennyire csak tudok ezáltal még nagyobb rajtam a nyomás. Már nagyon sokszor letisztáztam a fejemben, hogy az jelent valamit, hogy szeretné megpróbálni és ha sikerül változtatnom akkor meg van az esély rá, hogy minden jobb legyen, de úgy érzem ez nagyon visszafog, ráadásul az előidéző problémának köze van az önbizalmamhoz, ezért kicsit olyan ördögi kör hatású ez a dolog. Egyszerűen csak nem tudom mi lehetne a megoldás, hogy elfogadjam, hogy most ez van és ne emésszem magam rajta fölöslegesen.
2016. aug. 18. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!