Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mennyire gyerekes viselkede...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire gyerekes viselkedes a paromtol?

Figyelt kérdés
Nehezen tudjuk megbeszelni a gondokat mostansag. Es a buliban osszekaptunk. Fellengzosen beszelt velem masok elott en nem hagytam magam. A tobbiek is mondtak h hulye beszologatos stilusa van. Es utana otthon csunyakat mondott ram. Es h vege eleg h piszkalom. Holott csak beszelgetni akarok h mi lehet a gond kozottunk. De o szereti a szonyeg ala seperni. Es tegnap is odanentem mivel nem szolt hozzam v csunyan valaszolt. Meg o van felhaborodva es azt mondta h amig nem kerek bocsanatot addig nincs mirol beszelgetni. Es semmi rosszat nem tettem mac ugy valoszaltam neki ahogy o. Nehogy mar csendben turjek neki. Azota kulon szobaban alszik fekszik nem szol hozzam hiaba probaltam odamenni. Ez gyerekes. Szerintem. Igy fogjuk leelni az eletet? H o durcizik napokig? Nem akarja megbeszelni? Ez nem az elso eset. Raadasul 33 eves.... Es tessek... En meg szeretek mindent megbeszelni csak igy tudjuk megoldani a gondokat. Hosszu tavon ez nem mukodhet sztem es engem ez bant is...
2018. jan. 2. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja kezelni a párod a konfliktusokat és a kommunikáció sem az erőssége. Nehéz ezen változtatni ilyen korban. Ha nem sikerül megértetni vele, hogy ez nem okés, akkor nem lesz hosszú életű a dolog... éretlen személyiség.
2018. jan. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
33 évesen már nem fog változni. Találj magadnak egy normális férfit, akivel lehet kommunikálni értelmes emberek módjára!
2018. jan. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem már nem szeret, csak annyi gerinc sincs benne, hogy szakítson veled. Inkább úgy viselkedik, hogy elüldözzön. Add meg neki amit akar! Szólj neki, hogy akkor Te most elhagyod, aztán pakolj össze és lépj le. Tiltsd le mindenhonnan és kész. Erre a fickóra nem érdemes több időt pazarolni.
2018. jan. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

"A tobbiek is mondtak h hulye beszologatos stilusa van."


És ugyebár neked ez eddig soha fel sem tűnt, főleg ismerkedéskor, igaz? :)

2018. jan. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyerekes, hanem egy talpig gyökér s..gfej. Valószínű kihültek már nála az érzelmek, vagy eleve mindig is ilyen volt a stilusa, és most hohy már belekényelmesedett a kapcsolatba, előjött az igazi énje.

Midegy, tegyél egy utolsó próbát a megbeszélésre, ha az is sikertelen, akkor pakolj, és vissza se nézz, vagy őt rakd ki. Akivel ennyire nem lehet dülőre jutni, és csak folyamatosan megbánt, arra nem érdemes több időt pazarolni.

2018. jan. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ő kötekszik és neki áll felljebb mikor megvéded magad? Tudod mikor kérnék bocsánatot?! Úgy penderíteném ki a bunkózásért, hogy csak na. Idegesítse az anyukáját, ne engem.
2018. jan. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!