Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyesen jártam el, ha hirtele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen jártam el, ha hirtelen felindulásból kidobtam a párom, mert eltitkolta a múltját előlem?

Figyelt kérdés
Kidobtam a lakásomból egyetlen szerelmem/feleségem, mert kiderült róla, hogy múltjában több fura alakkal létesített egyéjszakás kalandot.

2018. jan. 2. 15:07
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
53%
Magyarán szólva hazudott a múltját tekintve...ez nálam is komoly bizalomvesztést okozna. Az, hogy kidobtad, a te dolgod, ha ezt érzed, ezt gondolod jónak.
2018. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Neked talán nem voltak ilyen kalandjaid?
2018. jan. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 Béla. A Király. ***** válasza:
*jópár ferde kalandom, nincs jogom pálcát törni felette. A szex intim dolog persze, de szerintem túl van misztifikálva. Ha jól éreztük magunkat mikor másokkal lefeküdtünk, és védekeztünk, meg kapcsolatunk elején voltunk STD szűrésen, szerintem semmi kivetni való nincs abban, ha valaki többet meg több emberrel szexelt már. Bár én el tudom különíteni az érzelem mentes szexet és a szeretkezést egymástól.
2018. jan. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Feleséget pusztán ezért "kidobni"szerintem nem helyes eljárás, ha már megváltozott, és téged nem csalt meg.
2018. jan. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nekem nem! Így nincs meg az egyensúly
2018. jan. 2. 15:52
 16/33 anonim ***** válasza:
56%
Nem, semmi közöd a múltjához. A jelen számít.
2018. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
77%
A múltatok között nem is kell egyensúly legyen. A jelen számít. Egy feleséget ezért kidobni igen erős túlzás volt.
2018. jan. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
El nem bírom képzelni mi lehet ez a szörnyű dolog. Te talán tökéletes vagy, és életed során egy hibát sem vétettél el? Esetleg szűz voltál, mikor összejöttetek?
2018. jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Ha lelkiismeretfurdalás nélkül kidobtad a nincstelen feleséged akkor te is érdekes ember lehetsz :D


Én eleve egy tulajdon és vagyon nélküli jó ismerőst sem tudnék kidobni,nemhogy azt akit szerettem. Annyi haladékot simán adnék neki,hogy valami ideiglenes lakhatást/munkahelyet keressen. Nem vagyok kőből.

2018. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Én hallottam olyan nőről, aki HAJLÉKTALANNAL feküdt le. Na egy ilyen után lehet nekem se lenne gusztusom sokmindenhez...
2018. jan. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!