Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsicsigu kérdése:

Mi lehet a baj? Párommal másfél éve vagyunk együtt, és 1év 4 hónapja élünk együtt. Bánt a súlyom miatt, mikor megismert teltebb voltsm, azóta fogytam és fogyok is folyamatosan. Odafigyelek mit eszem, járok edzeni.

Figyelt kérdés
Mostanában, már a szex is egyre ritkább. Miért csinálja ezt? Miért van velem akkor?Állitólag nagyon szeret, de nem hiszek neki. Állandóan disznóz, kövérez, gusztustalanoz, mutogatja milyen legyek. Azt mondja majd ha 51kiló leszek szexy leszek

2018. jan. 2. 18:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott.Ha szeretne akkor nem monfana ilyeneket .Én mikor a párommal összejöttünk véknyabb voltam de akkor sem mondott rolam ilyet hogy disznó stb.Lehet hogy màs problémài is van csak rajtad vezeti le a feszültséget .Én rà kérdeznêk hogy nincs e màs probléma .
2018. jan. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj hogy a kérdező is buta. Én nem ismerem de tuti hogy azért van egy ilyen győkérrel mert a hapsi alfa, jól nézz ki, pénzes vagy minden együtt! És lehet 20 másik rendes srácot meg elutasított. Szóval nem sajnálom mert az esetek 90% ban erről van szó, ő maga választotta ki ezt párjának és most sír hogy milyen bunkó de akkor ő kell neki.
2018. jan. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
A baratnom 3 evig volt egyutt egy ilyen fiuval. Miutan teljesen lerombolta az onertekeleset, vegul a pasi dobta egy “fitnesses” csajert...
2018. jan. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Minek van kiemelve ez a kérdés? 20-ból 20 ember írta hogy ltt kéne hagynod ezt a phaszt. Ha te nem vagy képes felfogni, akkor még nagyobb gondok vannak. Más kérdés hogy ehhez minek kellett feltenni ezt a kérdést.


Mondd neki hogy túl öreg, és szerezz be egy fiatalabb pasit!

2018. jan. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Magadnak kéne megfelelned, nem ilyen parasztoknak.

majd megtalálod az igazit........

2018. jan. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
86%
#24 - hat igen. Ritka, h ilyen egyontetu valaszok szuletnek. Es a kerdezo megis kiemelte a kerdest, mert a lelke melyen ebben a (szerintem lelkileg BANTALMAZO) kapcsolatban akar maradni. Es remenykedik, h valaki olyasmit valaszol, h "ugyanmar, nagyon szeret, orulj, h veled van". Es ha o maga nem erzi, hogy nagy a baj, akkor senki nem fogja ebbol a kapcsolatbol kirangatni. Remelem, tevedek.
2018. jan. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
72%
Tudom nehéz de ne legyél vele! Talász majd valakit aki igazán szeret és megbecsül. Ne egy ilyennel legyél aki lemond mindennek és elveszi az önbizalmadat. Szeresd magad hagyd el ezt az embert. 51kg különben sem egészséges.
2018. jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ha disznó voltál akkor is mikor összejöttetek, az akkor nem volt baj? Vagy akkor átmeneti vak volt? Aztán már mikor együtt vagytok kinyílt a szeme? Vagy hogy?! Tönkre fogsz menni idegileg. Szép lassan megöl lelkileg. Hidd el, tudom, én is hasonló cipőben járok.
2019. nov. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!