Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a genyó, vagy tényleg a barátom az önző?

Figyelt kérdés
A szilveszterünk nem pont úgy alakult, ahogyan elterveztük, mivel a barátom egy egész napos haverozós sport program után érthető mód bealudt. Én persze kicsíptem magam, megterveztem, hogy bemegyünk a városba, stb. Na, ebből semmi nem lett, de éjfélkor felkeltettem, hogy legalább koccintsunk, vagy valami. Koccintás után persze jött neki a természetes vágy, hogy na, ha már felkeltettem, akkor szexeljünk... Én pedig közöltem vele, hogy a hortyogására egyáltalán nem kerültem bele az ünnepi hangulatba, és semmi kedvem sincs szexelni, szóval jó éjt... Erre persze megsértődött... Nem tudom, mit várt...? Ő majd szundikál, én meg kitörő boldogsággal rávetem magam, hogy méltóztatott felkelni, amikor készültem, hogy lesz valami program? Legalább lehetett volna őszinte, és mondhatta volna, hogy ő már nagyon elfáradt, menjek el bulizni valakivel.
2018. jan. 2. 13:31
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
13%

Hisztigépezet.

Láttad, hogy kidőlt, mit kell azon közölni, ha a két szemeddel látod, hogy alszik?

És még te vagy felháborodva? Örültél volna annak, hogy kis időt töltötök együtt, de nem, te még egy lapáttal ráteszel, mert őfelségének nem úgy sikerült az estéje, ahogy eltervezte.


Hisztis kislány vagy. Miért nem foglaltad el magad értelmesen kiöltözés helyett? Láttad, hogy alszik és nem fog estére felkelni.

2018. jan. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
19%
Mindkettő szerintem
2018. jan. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
A pasim megígérte, hogy eljön velem szilveszterezni. Ha én megígérek valamit, azt be is tartom.
2018. jan. 2. 13:39
 4/38 anonim ***** válasza:
14%

Nem kellett volna bealudnia, meginni egy kvt aztán goo kicsit be a városba , tüzijáték ilyesmi minimum.

Viszont te is gyerekes vagy , szexmegvonással büntetni pfff...

2018. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
0%

És ez azt hiszed, hogy olyan hűűű...de nagy ígéret volt?

Azt hiszed, hogy mindig minden úgy megy, ahogy eltervezed és megígéred, hogy pl. soha nem jön közbe semmi?

Alkalmazkodni is tudni kéne az adott helyzetekhez.

Jó lenne, ha megtanulnál alkalmazkodni.

2018. jan. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
96%

Igazad van. Nem tartottam be az ígéretét, xart a kérdező fejére.

Utána meg parancsszóra szexelni akart. Röhej. Ez nem szex megvonás, a kérdező nem egy robot.

Máskor sem lehet rá számítani?

2018. jan. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
95%

"Alkalmazkodni is tudni kéne az adott helyzetekhez. "


Így van. Szilveszterkor nem kell bealudni, a megbeszéltek ellenére.

Nem egy szokásos hétvége volt.

2018. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként: ha megígérem, hogy elmegyek, akkor azt be is tartom, kivéve, ha mondjuk kórházba kerülnék... szóval a párod nem volt tekintettel az igényedre, no meg az ígértére. Jogos volt a reakciód...
2018. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
13%
Én bizony jól megdugattam volna magam, ha már a program ugrott. De Te tudod...
2018. jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
8%
Mondania kellett volna, hogy alszik, nem megy, de neked se lett volna muszáj hisztizned
2018. jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!