Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethet? Szakítanom kell?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet? Szakítanom kell? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi. 4 hónapja vagyunk együtt. KB a harmadik randi után messengeren szerelmet vallott. De személyesen soha nem mondta. Csak üzenetben írta. De ez a legkevesebb.

Ha találkozunk soha nem érint meg, Max egy puszi.

Ha náluk vagyok inkább gép elé ül be. Inkább telefonozik. A kocsi a mindene. Nálunk Max 1-2 órát hajlandó eltölteni.

Ha itt is alszik, amint fel kel megy is haza. Maximum az ágyban engedi, hogy hozzá bujjak. Volt olyan, hogy megpróbáltam megölelni és ott hagyott.

Reggeli puszit kértem és nem adott. Ha komolyabb dolgokról próbálok vele beszélni bezárkózik. Ha épp oda ér hozzánk a kocsi az első amit körbe jár, hogy minden rendben van e vele. Én utána jövök. Akkor is puszi és arrébb áll. A találkozókat én oldom meg. Sokat dolgozom. Őt mintha nem is érdekelné. Sokszor tudtunk volna találkozni, de azt mondja hétköznap nem olyan... KB 30 perc kocsival. De fel sem ajánlja, hogy el jön. Ha én nem mondom akkor nem találkozunk.

Valószínű nem szeret. D eha kérdezem azt állítja szeret. Persze személyesen soha nem mondja ki. Soha nem mondta. Max leírja.

Valaki? Mit tegyek?

Friss kapcsolat. 5 hónap. De szeretem


2018. jan. 2. 22:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2018. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
23. Mindketten
2018. jan. 2. 22:46
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A női lélek rejtelmei. Már fel se merem hozni, hogy mennyivel értelmesebb férfit találhatna magának, mert rövid úton kiköveznének.


Kérdező: miért vagy még mellette?

2018. jan. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Hol szeditek össze az ilyeneket? De tényleg...
2018. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát az szex is fura lehet...pont ami kell egy jó szeretkezéshez azt nem akarja megadni neked.Na de ha neked jó...
2018. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Sokat gondolkodtam ezen. Idealizáltam. Jobb tulajdonságokkal ruháztam fel mint amikkel rendelkezik. Azt gondoltam azért ilyen velem, mert sok sérelem érte. Azért zárkózott mert sokat csalódott. Próbáltam, hogy ha türelmes leszek más lesz. De kár tagadni magam előtt is, hogy csak beképzeltem. Olvastam a szeretet nyelvről, hogy megértsem. Ön ámítás.
2018. jan. 2. 23:08
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem. Ennek itt a vége.
2018. jan. 2. 23:09
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te nagyon akartad valamiért. Nézz szét magad körül, nincs vége a világnak. Itt valami nagy gond van (mármint a sráccal). Ne vedd fel a világ összes gondját, lépj le, még nem késő.
2018. jan. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!